Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell szülészorvost...

Hogyan kell szülészorvost fogadni? Ma megyek hozzá magánrendelésre, mit kell ilyenkor mondani? 32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Csak annyit, hogy nála szeretnél szülni, ha lehet. Majd mond erre valamit. És azt se árt tisztázni az elején, hogy mennyit kér a szülésért, lehet-e rá számítani hétvégén, vagy éjjel, esetleg ünnepnapon.

Üdv

2008. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia én annyit kérdeztem amúgy ennyi hetesen mint te h elvállalja e a szülésemet, s hogy itthon lesz e??Mondta h igen de árat nem kérdeztem s ő se mondott....
2008. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántani akarlak azzal amit irok.32hetesen én már nem választanék orvost.8hét alatt nem fogod ugy megismerni,mint 8honap alatt.Az ügyeletest is megismernéd ennyire.Te tudod,de én már ezért nem fizetnék.
2008. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!