Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet naponta többször...

Mitől lehet naponta többször és lágyabb széklet?

Figyelt kérdés
Lányom úgy néz ki, h fogzik, bár nem tudom, mikor lesz ebből fog, de nem holnap az biztos! 7 hónapos! Nyűgös volt, kelt éjjel, de kapja a camomillát. Szerintem bevált, mert azóta jók az éjjelek, és a nappalok is! Viszont a széklete napok óta nagyon lágy és 4× is kakil. Ez attól lehet vagy valami más! Lehet butaság, de azon is gondolkoztam, h 1 hete beraktam a mosogatógépbe egy illatosítót, sokkal erősebb, mint az előző volt! Lehet attól, vagy csak fogzás!?
2012. okt. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet:

-fogzás

-nagy mennyiségű székletlazító étel pl: barack, szőlő, joghurt, édes alma,

-vírus


A mosogatógéppel nincs tapasztalatom, ahhoz nem tudok mit hozzászólni.

2012. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző hozzászólóval, esetleg valamiételallergia... Amúgy mi is kaptunk ilyen mosogatógép illatosítót, én nem szeretem az ilyesmit, de a férjem belerakta és nekem is volt vele rossz érzésem. Nem adtam a gyerekeknek abból a tányérból, amit az mosott ki.
2012. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt ilyen, már dokihoz vittem, mert több, mint 2 hétig tartott és volt, hogy már napi 7-8 is volt, aztán kibújt a fogacska és mintha elvágták volna! :D

Már én is aggódtam, hogy allergia, vagy vírus, vagy ilyesmi...a dokinéni se tudott mit mondani (allergia miatt elhagytuk a tápszert is, hátha az...meg a tejtermékeket is...meg egyéb próbálkozások, diéta...minden eredménytelen) ...azt mondta a fogától nem hinné, de miután kibújt és elmúlt, azt mondta, mégis az volt az oka! Ekkor volt 8 hónapos.

2012. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én a fogzásra gondolok, de mivel a mosogatógépben mosogatom a cumisüvegeit, így erre is gondoltam. Bár elöblítem vízzel utána, de akkor is érzem rajta az illatosítót! Lehet csak tényleg fog, de azért gondoltam megkérdezem! Étel nem hiszem, ugyan azokat eszi, nincs újdonság... Vírus se lehet, mert nem beteg...
2012. okt. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!