Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopi, tápszer, hozzátáplálás...

Szopi, tápszer, hozzátáplálás milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

Fél éves a babám,még szopizik,de kevés neki ezért eddig csak este kapott mellé tápszert is,de úgy veszem észre már napközben is kell neki adni.

Reggel szopizik,dél körül kap kevés kruplifőzit/sinlac+szopi(most kezdtük a hozzátáplálást). 3 küröl mit adjak?? szopi+tápszer? 5-6körül kap egy kis gyümit+szopi. és 8körül szopi+tápszer. ez így jó?

Másik kérdésem,hogy nem fogad el innivalót. ne erőltessem?

köszönöm


2012. okt. 19. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt akartam kérdezni,hogy elsőnek mindig szoptassam? De mondjuk ebédnél ha elsőnek anyatejet kap,akkor hogy fog idővel megenni egy egész adag ebédet? én ezt nem értem
2012. okt. 19. 14:30
 2/7 timike26 ***** válasza:
szerintem jol csinàlod,a tàpszer elott mindig legyen szopi... nem iszik de szopik amikor szomjas. ne eroltesd.
2012. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 timike26 ***** válasza:

bocs lemaradt... :)

ebèdnèl èn eloszor etetnèm,majd adnèk neki cicit...de a tobbinèl meg elobb a cici aztàn tàpszer stb

2012. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Attól függ hogy kóstoltatni vagy kiváltani szeretnél egy étkezést.Ha kóstoltatni akkor mindig szopi/tápszer után ha kiváltani akkor előtte.Érdemes a tízóraival kezdeni,mert ha valamire allergiás hamarabb észreveszi az ember
2012. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégtánc ***** válasza:
Jah nálam is kimaradt az innivaló:) Ha van rendesen pisis pelusa akkor elég a szopi/tápszer,de ha több pelus száraz marad akkor muszáj itatni
2012. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. :) Ma próbáltam az almát,de öklendezett tőle,szerintem nem kellett neki. .:(
2012. okt. 19. 17:22
 7/7 Jégtánc ***** válasza:
Előfordulhat.Pár nap múlva próbáld újra.Én nem pároltam,de próbáld meg úgy,és utána turmixolni.
2012. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!