Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes kisbaba, állandóan...

Két hetes kisbaba, állandóan kapkod a kezével és a lábával is alvás közben Ez természetes ebben a korban vagy orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Gyakran olyan összerezzenései vannak, mintha rosszat álmodna , mind ezek miatt nem is tud nyugodtan aludni.Nagyon sokat küzd. Valószínűleg egy kicsit hasfájós is lehet de azt másképpen jelzi.
2012. okt. 20. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
normális :)
2012. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
totál természetes. Van pólyád? Ha nincs, akkor egy plédet hajts háromszögbe, tedd a vállát a leghosszabb oldalra és jól bugyoláld be a kis karjai legyenek a teste mellett. Sokkal jobban fog aludni. Ezek még reflexmozgások nála, amire sokszor fel is ébrednek a picikék.
2012. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Moro-reflexnek nevezik. Az enyém is csinálta. Kinövi majd. Minden külső zajra rezzen, akár álmában is.
2012. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, természetes.

És ahogy a 2. válaszoló is írta, tedd pólyába. Ott majd biztonságban érzi magát ( kicsi helyen van mint az anyaméhben) és nem lesznek ezek a hirtelen kapkodásai.


Ha nincs pólyád az is elég ha egy plédbe becsavarod. De kb. úgy mintha pólyában lenne.


Így meg fog szűnni ez az összerezzenés és nyugodtan fog tudni aludni.

2012. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:))) Hát én tiszta pánikban voltam a kórházban, hogy valami baj van a babámmal. Neten sem tudtam utánanézni 5 napig. Aztán megnyugodtam, hogy normális. Én is egy pldébe csavartam be és nagyon jókat aludt utána.:)
2012. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!