Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ébredt babátok a...

Meddig ébredt babátok a fogzás miatt éjjel?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hónapos a lányom.Az első foga 5 és fél hónaposan jött ki, szinte észrevétlenül.Most már 7 hónapos és vagy 3 hete küszködünk minden éjjel..:S Felsír először olyan éjfél,1 óra körül és ha nem adok neki Nurofent és nem kenem be Dentinoxal az ínyét akkor 5-10 percenként ébred nyöszörögve. Meddig tarthat ez még.Nem is a fáradtság miatt kérdezem hanem félek, hogy rászokik a Nurofenre és később nem fog használni.Be van dagadva az ínye szinte minden hol.Olyan mintha egyszerre jönne sok foga..
2012. okt. 20. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyém 1,5 éves,és 7 hónapos kora óta amióta fogzik rosszul alszik. és folyamatosan jön neki..
2012. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babám most 7 hós, fiú. Az alsó kettő 4,5 hósan jött ki szinte észrevétlenül, pont, mint nálatok. Kísértetiesen hasonló a helyzetünk, mert Ő, ha lerakom fél óra múlva felsír. Megnyugtatom, visszaalszik és később újra felsír. Van, hogy óránként. Én már nagyon ki vagyok. Neki is nagyon duzzadt az ínye és olyan, mintha több foga jönne. Egyébként szerintem több is jön. Múltkor még az orvos is azt mondta, hogy több jön neki egyszerre. Az egyik olyan, mintha már látnám a fogkezdeményt, de még mindig nem törte át neki. Nurofent mondta a doki, hogy adhatom, de én nem merem sűrűn. Csak, ha nagyon nem nyugszik meg. Nem szívesen gyógyszerezek egy ekkora babát. Amúgy a nappaljaink is nagyon nehezek. Nehezen alszik el, ha elalszik, hamar megébred. Szóval jó lenne, ha vége lenne. Konkrétan segíteni nem tudok neked, csak leírtam, hogy más is van hasonló helyzetben. Én vettem Dolo-gélt is, dentonix-ot is, Chamomillach15 homeos bogyót is, de szerintem semmi nem hat igazán. Kitartást! Ha van kedved írd meg priviben mi újság a fogacskákkal!
2012. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Viburcol kúpot éjszakára, nekünk bevált.
2012. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekünk hálaistennek a Dentinox nagyon bevált. Igaz, hogy vigyázni kell vele, mert lidokain-os, de ha nagyon sír legalább van ami segít. Sajnos nálunk van olyan éjszaka amikor nem nyugszik meg csak akkor ha bekenem az ínyét és ringatom vagy 10-15 percig.. A Dologél meg a Viburcol kúp nekünk nem ért semmit.Nekem is mondta a védőnő mikor rámosolygott a lányom, hogy "hűű itt nagyon beindult a fogzás". Csak jönnének már ki és megnyugodhatnánk egy picit. Na, de ez ezzel jár tudom.:)Hát nem nyugodtam meg, hogy Ti, első válaszoló még másfél évesen is "szenvedtek a fogacskákkal"!

Köszi a válaszokat!

2012. okt. 20. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiam 19 hónapos, és most jön a 18. foga...

No comment! :)


Kitartást!


Ui: Nurofent 3 napnál ne add tovább!!

2012. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Kislányom 15-én volt 7 hónapos,4 hete küzködünk,minden éjjel felébred,ahogy te is írtad,10-15 percenként,sír,nyöszörög,nem győzöm cicire tenni,így sikerül vissza aludnia,(talán-de nem mindig)adom neki én is a Nurofent,meg kenem az ínyét Dentinox géllel,és még egyetlen foga sincsen.Én már úgy várom,hogy csak egy legyen neki.Egyébként a doktornőnkkel beszéltem,megvizsgálta a gyereket,azt mondta,nincsen más baja,tényleg a foga jön,kitartás,és akár minden este adjak neki Nurofent,amíg szükséges!!!Ne félj attól,hogy hozzászokik,nem fog,és ez a legkíméletesebb rá nézve.Kitartást nektek is!!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egy mód van rá, akkor kerülni kellene a gyógyszereket. Érdemes lenne Aloe Activatorral kenegetni, sok jó tapasztalat van vele, sok mindenre használható: http://www.youtube.com/watch?v=hyRpAcyG1m8&feature=BF&list=U.. Akár az aloe verát ,propoliszt és zöldalgát tartalmazó fogkrémmel is kenhető az ínye. Ha érdekel akkor keress meg privátban és szívesen segítek.
2012. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Olvassátok már el egyszer(!) a Nurophen használati utasításait!!! Nem csak a hozzászokás miatt nem ajánlatos huzamosabb ideig adni...


Bocs' az off-ért!

2012. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!