Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, hogy minden...

Természetes, hogy minden hónapban betegek vagyunk és még közösségbe sem jár? Minden hónapban antibiotiukum.

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is náthás volt minden fogzásos hullámnál, havonta egyszer biztos volt valami nyavalyája. Picit pirosabb torok, nátha, néha hőemelkedés. Én csak azt nem értem, hogy ha nem talál semmit az orvos, csak hogy a torka pirosabb, akkor mire kapja az antibiotikumot? Mi még szinte mindig megúsztuk enélkül.
2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Meg kellene erősíteni az immunrendszerét gyógynövényekkel, vitaminokkal. Az antibiotikumok kiölik a hasznos bélbacikat és így még gyengébb lesz az immunrendszere, arról nem is beszélve, hogy majd egyre erősebb antibiotikumok tudnak csak hatni. Ha érdekel pár tapasztalat, akkor emailben szívesen elküldöm.
2012. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!