Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ADAMO hinták nem veszélyese...

Az ADAMO hinták nem veszélyesek hogy nincs bennük biztonsági öv?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom emlékszel-e, de "régen" (20 éve) olyan hintákban játszottunk, amin a betonvasra volt rácsavarozva 3 gyalulatlan faléc. A puccosabb helyeken lefestették pirosra...

Nem volt benne biztonsági öv, és még életben vagyunk.

Ezek alapján gondold végig a dolgot.

2012. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk volt, hogy kipottyant belőle a gyerkőc. Szerencsére nem lett gond. Ott álltunk mellette ketten is és mégis kitornázta magát hálózsákban a hintából. Ha már nagyon mocorgós a baba, fel tud ülni, akkor bizony figyelni kell rá!
2012. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, a lányom születése óta használjuk, soha nem esett ki belőle, pedig egy igazi sajtkukac. Most 1,5 éves, már egyedül ül be és száll ki. Jól le kell ereszteni az ülőrészét, így ha kiesne, akkor sem esik magasról. Ha nagyobb a gyerkőc, akkor már ki tudja dugni a lábát a lyukon, így elég nehéz kiesni! Első válaszoló, teljesen igazad van :-)
2012. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nekem nem volt kiskoromban hintám,szóval nem tudom milyen az a 20 évvel ezelőtti hinta.:)
2012. okt. 20. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk van, és el nem tudom képzelni, hogy kiessen belőle, ha rendeltetés szerűen van használva!!! Szerintem nagyon biztonságos.

Hálózsákban nem is lehet (nem is szabad) biztonságosan beletenni, mivel a 2 lábát nem lehet úgy kivezetni a lukakon... :( - úgy persze, hogy kieshet...


Fiam 1,5 éves, és 8 hónapos kora óta napi szinten használjuk. Imádja a hitázást is + a rugózást(ugrálást) is.

2012. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!