Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a reggel elkészített...

Anyukák, a reggel elkészített teából adtok még délután, estefelé babátoknak?

Figyelt kérdés
Vagy frisset készítetek? Én néha adok a babámnak teát, reggel megcsinálom a csipke bogyó teáját. De egész nap nem iszik meg csak pár kortyot. Anyatejes baba. Nem tudom,hogy később jó-e még a tea. Mit csináljak? Adjam neki ugyanazt az egész napos teát,vagy csináljak frisset? Köszönöm, ha írtok!

2012. okt. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki egész nap a reggel lefőzött teát. Azért nem iszok egyébként sokat, mert nem szomjas. :) Az anyatej eleje innivaló, a vége pedig a kaja. :) Amíg csak anyatejet kap, nem szükséges itatni, 6 hónapos kor után aztán a hozzátáplálással együtt el kell kezdeni a folyadék adását is.
2012. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adhatod, semmi baja nincs a teának.


Másrészt pedig ne adj neki teát, csak vizet.

Jobb, ha ahhoz szokik hozzá, hogy ha szomjas, vizet iszik.

2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze hogy odaadom neki.
2012. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod, én is így csináltam és soha nem volt probléma ebből.
2012. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, odaadhatod, semmi baja nem lesz. Én is csak naponta egyszer főzök teát a babámnak és azt issza egész nap.

2-es válaszolónak üzenem, hogy ez azért nem mindig működik így. Én sem akartam teára szoktatni a kisfiamat, de a vizet nem volt hajlandó meginni, még a 40 fokos melegben sem, pedig tényleg szomjas volt. És muszáj volt itatni, mert tápszeres, szóval van, hogy csak a tea a megoldás.

2012. okt. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!