Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát ajánlanátok adni...

Milyen teát ajánlanátok adni 4 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Mi az, amit megihat? Olyat nem szeretnék adni, amiben van hozzáadott cukor is! pl. ha instant gyerekteát írtok, csak olyat, amiben nincs cukor légyszi. Amúgy bajban vagyok, mert tápszeres, de nem igazán akar teát, se vizet inni. Eddig gyenge édeskömény és kamilla keverékkel próbálkoztam, de fintorog tőle, nem ízlik neki... Hamarosan kezdeném a hozzátáplálást, így jó lenne, ha addig találnék olyan teát, amit szívesen meginna.

2012. okt. 20. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
A köményteát ízesítsd pici cukorral. Ha nem kap semmilyen cukros ételt a babád, akkor könnyen lehet cukorbeteg. Ebben az esetben az immunrendszere nem termel inzulint, és a szervezettől veszi el.
2012. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha anyatejes akkor kap cukrot és akkor is ha tápszeres mert abban is van


attól mert külön nem kap cukrot még nem lesz cukros a baba


kérdező próbálkozz gyümölcs teákkal amiben csak az van fekete tea nincs

van a tescoban egy nagyon olcsó amiben nincs fekete tea (ellenben sok gyümölcsös pickwikkel) a gyerekeim szeretik és pici citrommal isszák

2012. okt. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A köményteát ízesítsd pici cukorral. Ha nem kap semmilyen cukros ételt a babád, akkor könnyen lehet cukorbeteg. Ebben az esetben az immunrendszere nem termel inzulint, és a szervezettől veszi el.


nem az immunrendszer termeli az inzulint hanem a hasnyál mirigy

egyeske ezt olvasd el :

[link]

2012. okt. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a legjobb a víz lenne..az én babám nem iszik, egyszerűen nem akar,én már mindennel próbálkoztam, a cukros teától a vízig,de semmit nem iszik,már 7 hónapos,kanállal adom neki a vizet,néha lenyeli,de vannak olyan babák akik nem isznak,csak később,engem ezzel nyugtattak,igazán aggódni akkor kell,ha nehezen kakil,vagy nagyon kemény a széklete,valamint nincs elég pisis pelus..
2012. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!