Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak nemsokára itt az...

Kislányomnak nemsokára itt az első szülinapja, tej és cukor mentes legyen?

Figyelt kérdés
Eddig nem kapott bolti tejet,és 3 éves koráig nem is akarok neki adni,de úgy olvastam,hogy sokat ők még nem esznek belőle és egyszer talán nem lesz baj ha kap ilyen sütit.Nem én fogom csinálni,mert mesefigurásat szeretnék olyat meg nem merek bevállalni,ismerős cukrász készíti majd.Nem akarok nagyon édes tortát.Szerintetek milyet csináltassak?

2012. okt. 21. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam a sütijét, ami egy piskóta alap volt, és joghurtos banános volt a töltelék, amit ehet.


Egy falatot sem evett belőle, de jól széttúrta.:)

aMúgy első szülinap még annyira nem élvezik szerintem e mesefigurásat, később igen...

2012. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csoki ízűt, azt minden gyermek szereti!

Max. 1 szeletet eszik belőle, nem eszi meg az egészet, annItól semmi baja nem lesz!

A gyümölcs joghurt is ugyan úgy cukrozott mint a torta, valamint a joghurt, tejföl, sajt is tejből van, a pudingban, tehszínben sem nyersen van a tej!

2012. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tejmentest még el tudom képzelni, de a cukormentest nem egyszerű kivitelezni... A piskóták, tészták, torták anyagába mindenképp kell kis cukor, és személyszerint úgy gondolom, az édesítőszer kemikália, nem ártasz vele kevesebbet, minta mértékkel használ cukorral.
2012. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!