Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek reggel óta lázas...

Mit tegyek reggel óta lázas ügyelet szerint 38 nem nagy láz? Kinek milyen házipraktika jön be?

Figyelt kérdés
más baja nincs ezert a fogára gyanakszom vagy nem tuom mi ez.eléggé ideges vagyok:(
2009. aug. 8. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
a pici szervezete így öli ki a baktériumokat, vírusokat. Ezzel a 38 fokkal még nincs baj. ha néha kicsit átmosdatod, az biztosan jót tesz neki, jó is esik, de szerintem gyógyszer még nem kell. Ha hétfőig emelkedik, vagy nem megy le, akkor vidd orvoshoz.
2009. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom nem folyamatos a láz én pl. hütöfürdözném v. kúpot, panadol szirupot adnék hogy ne legyen folyamatosan 38 a láz a.
2009. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is lázas volt a fogátol 38.7 is volt reggeltöl , adtam kúpot, majd délutánra újra belázasodott és kúpoztam de estére már csak 37 körüli volt a hő és másnapra áttört a fog.
2009. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nurpohen, vagy Panadol baby, ha az sem, hűtőfürdő, vagy hűtő borogatás.
2009. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először a fürdő, vagy a teljes test borogatás, de 38 foknál nem kell semmi. Kérdée, hol mérted a 38- at? Ha a fenekében, mert akkor az csak 37,5. Nem kell rá semmi. Ha a fogától nyűgös és lázas próbál kemikáliák helyett homeopatias szereket. Chamomilla 15ch 5 golyócska kis vizben feloldva és a szájába adva. nekünknagyon jól bevált még a viburcol kúp is, ami szintén homeopatias.
2009. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!