Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiflicsücsköt rágcsálni, ti...

Kiflicsücsköt rágcsálni, ti milyen idősen adtatok?

Figyelt kérdés
7 hós múlt a babám,nagyon szenved a foga miatt,ma kapott egy szárazabb kiflicsücsköt,amivel egy jó darabig totál el volt,de aztán letört belőle egy darab,nem volt belőle gond,de elgondolkodtam vajon mikor lehet nekik ilyet adni?Nagyon korán adtam neki?
2009. aug. 8. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!mi jövöhéten leszünk 7 hósak,pár napja kap.Kiflicsücsök,kenyérhéj.Amikor már nagyon szottyos,letöröm,vagy másikat adok.imádja
2009. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hósan adtam, mert akkor jött a foga. Nem volt gond, szépen lenyelte a darabkákat. Ha nagy volt a falat én is ki tudtam venni a szájjából, és gyakran itattam.
2009. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam adni a babámnak kiflicsücsköt 7 hónaposan, amikor jött a felső foga, de nem veszi a szájába, csak játszik vele a kezével. Nálunk ez nem jött be :)
2009. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tájon kezdte el rágni de én a védőnő tanácsára egy napig hagytam száradni és a száraz kiflit addtam neki oda. Nem bántam meg, szépen tudott enni mikorra oda került, hogy meg kell rágni az ételt. Csak arra figyelj oda, hogy soha ne hagyd felügyelet nélkül.
2009. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11 hónaposan evett először, de úgy tudom, hogy már jóval korábban lehet.

Rágókát nem próbáltátok?

2009. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan adtam neki először kiflicsücsköt, majd babapiskótát és kenyeret.
2009. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem van rágókája is.7 hós és 3 hónapos kora óta jön az első fogacskája.Most erre gondoltam,hárha a jó száraz kiflicsöcsök segít neki át törni,mert már a krémek kupakjait is rágja,vágja oda az ínyét mindennek ami kemény,és ezek ellenére sem sírós.köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 9. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!