Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy másfél éves gyerek lehet...

Egy másfél éves gyerek lehet távol az anyjától pár napig?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valami ok van rá, akkor igen, ettöl nagy baja nem lesz. Viszont ha nem feltétlen muszáj, megoldható másként, akkor az jobb lenne.
2012. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ miért, az én fiam 21 hónapos volt mikor a kis tesója született akkor muszáj volt távol lenni de csak úgy nem mentem volna el nyaralni mellőle...
2012. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lányom 1,5 éves volt, amikor szültem a kistesót és 4 napig voltam kórházban. Persze meglátogattak, de csak fél órára.

Persze a nagyszülőknél volt, ahol korábban aludt már 1-1 éjszakát. Úgyhogy szerintem nyugodtan.


Ha nem is halaszthatatlan, de pl. egy hosszú hétvégét szeretnél a pároddal, a gyerkőc jó helyen lenne (szerető nagyszülőknél akik vigyáztak már rá), akkor sem lesz semmi baja, sőt jobb neki, ha kipihent szülők jönnek vissza.

2012. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 20 hónapos lesz a lányom amikor a tesó megszületik. Persze bejönnek majd a kórházba, de azért csak távol leszünk egymástól pár napig.

Vannak olyan esetek amikor muszáj.

2012. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából nővérem szereti elvinni,Balcsira stb.Ebbe a védőnő beleszolhat?
2012. okt. 22. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesen? Ha a nővéreddel jól elvan, simán viheti. A védőnőnek semmi köze hozzá, felügyelet alatt lesz...
2012. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ehhez senkinek nincs köze,ha elvan a nővéreddel miért ne?? 1,5 éves már nem kisbaba,én kisebbként is simán hagytam anyukámra,anyósomra órákra a fiam és imád velük lenni
2012. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj meg érte, de én biztos, hogy nem engedném, hogy a másfél éves gyerekemet elvigyék mellőlem pár napra. Nem mondom, hogy nem szeretnék kikapcsolódni, de szerintem ehhez még pici! Várj vele míg kicsit idősebb nem lesz ... Én legalábbis várnék, de ha Te nyugodt szívvel elengeded vele, akkor hagy menjen, ezt szíved joga eldönteni! Erről úgyis mindenki másképp vélekedik!
2012. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából imádják a picit.Négy gyerekkel tapasztalata is van.Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!