Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Lintner Ferencről (János...

Dr. Lintner Ferencről (János kórház) megosztanátok velem a véleményeteket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Messze kerüld el!!!! Nekem hiszteroszkópiás műtétet csinált, de az emberség nyomát nem láttuk benne. Eleve ott kezdődött, hogy 9-10 helyett délután 3-kor kerültem műtétre, mert valami dolga volt. Aztán műtét után, ami 10 perc se volt, felszívódott. Be se jött, férjem is hiába kereste, hogy beszéljen vele. Ideges volt, hogy vajon mi az oka annak, hogy hozzám se nyúlt, csak megnézett. Egy másik orvostól tudtuk meg, hogy minden rendben, de a doki távozott. Aztán másnap mentünk a záróért, 3 órát vártunk az aláírására, mert kávézgatott és beszélgetett. Igaz, szakmailag nem rossz... báááár. Egyik ismerősömnek miomája van, ránézett és mindenféle érzelem nélkül közölte vele: vagy kivesszük a miomát vagy nem, de akkor ki kell pakolni. Ennyit tudok róla.
2009. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, őt ajánlották szülészként, jövő májusra vagyok kiírva.
2009. okt. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!