Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam nagyon megvan...

3 honapos babam nagyon megvan fazva, kohog csunyan meg bedugul az orra, a doktor csak orr cseppet irt, mit tegyek? Anyatejes

Figyelt kérdés
mar enis megvagyok fazva:/
2012. okt. 22. 17:54
 1/5 gabszem ***** válasza:
Nekünk ami legjobban segített múltkor, hogy tengervizes orrspray-vel fújtuk mikor be volt dugulva az orra, ez feloldja a trutyit, utána orrszívó - porszívó. Na ez elég dúrva, mert ő amúgy is retteg a porszívótól, volt üvöltés, ketten alig bírtuk lefogni a 8 hós babát. Írt a doki orrcseppet, meg vettünk neki nasivin orrcseppet is. De én úgy vettem észre hogy ezek nem valami hatékonyak. Sokszor a tengervizes orrspray dugította ki az orrát...
2012. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon sajnallak,tudom min mesz at most. mi is nemreg gyogyultunk meg, mi szurit kaptunk,persze egyszer szirupot hogy hatha azzal helyrejon de nem. mar tert at a virus a fulere, nagyon picike meg de szerintem nem eleg az orrcsepp. vidd el valami jo gyerekorvoshoz.
2012. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja es a tengerisos orrcsepp tenyleg jo csak utana a orrszivo, es ahogy hallod hogy megint teli van ujra szivassad. amig feher a valadek addig nincs baj.
2012. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp a kiságya mellett gőzöld be a szobát kamillával, mi egy főzetet, óránként újra forraltunk. Ez nagyon segített neki abban, hogy tudjon aludni. A porszívózást mi úgy halkítottuk Apával, hogy magára a gépre arra a fél percre ráraktunk egy csomó plédet és így nem volt olyan hangos, és nem vertük ki az álmot a szeméből, mikor éjszaka szippantottuk. Az nagyon fontos, hogy sűrűn szippantsatok. Én is a tengervizes arrsprére szavazok, és mi használtunk Luufbalsam-ot is. Igaz az én kisfiam már idősebb volt, 8-9 hós körüli. Neked mindenképp azt tudom javasolni, hogy sok citromos-mézes tea, és én az Igg Boost tudom ajánlani, mert pár nap alatt rendbe tesz és teljesen természetes szarvasmarha-kolosztrum.
2012. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt így a kisebb babám, a nagytól elkapta, szóval orrszívás fontos (semmi baja nem lesz tőle), a tengervizes orrcsepp, éjszakára párásító, nekünk a doktornéni mindig javasolja a Calciumot, mert összehúzza a nyálkahártyát, sokat itatni (sokszor kis szopi), megemelt mellkas, ha fekszik, sebes orra Neogranormon.
2012. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!