Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a 2 hónapos babám...

Miért sír a 2 hónapos babám állandóan?

Figyelt kérdés
Ha tisztába van téve, nem fáj a hasa, nem marad meg kézben, evett is...? Nem lehet anyás sem, ha a kezemben is sír. Születése óta ilyen sírós, de már elmúlt 2 hónapos is. Mikor múlik el a sírás korszaka? De egyáltalán miért sírhat? Minden áldott nap ugyanaz van :( Már reggel lassan én is bal lábbal kelek, mert tudom, h ma is egész nap sírni fog, aztán ha dajkálnám, akkor is sír. Kiságyba sír, babakocsiba sír, babahintába sír, játszószőnyegen sír, hordozóba 5 percig elvan, pihenőszékbe sír:(
2012. okt. 23. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
éhes?
2012. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos nem mondott semmit? (Úgy értem szervi baja biztosan nincs?) Az én lányom 5 hónapig üvöltött. Kemény időszak volt. Ezernyi helyen voltam vele, ma sem tudom, mi volt a baja. Öt hónaposan átállítottuk tápszerre a szoptatás helyett(egy doktornő javasolta), ezzel valamit javult a helyzet. Most is nagyon nehéz vele, pedig már három és fél éves.
2012. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem éhes, semmi szervi baja, de mégcsak nem is hasfájós... :( Azon gondolkoztam, h még csak stresszes sem voltam a terhesség alatt, h ez még kihasson rá. 5 hónap? Az nagyon nehéz lehetett :( Már csak abból kiindulva, h én ezt a 2 hónapot is annyira nehezen viselem..
2012. okt. 23. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
A lányom is sírt, csak rjatam, kendőben nem. Nehéz volt elfogadni, megvalósítani, de megtettük. ALudni is rajtam aludt vagy mellette, ha távolodtam, rögtön felriadt. Nég hónaposan látványosan beindult a mozgásfejlődése, és ezzel rohamosan csökkent a testközlség-ígénye. Na a babakocsi továbbra se működik, de már nem zavar.
2012. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nálunk is ez volt, pont, amit írsz. Amit a lányom szeretett, hogy alkaron cipeltük. Így bírta a legtovább ordítás nélkül. Talán nálatok is beválik, egy próbát megér. És kitartás!
2012. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is extra síros, de már jobb a helyzet, most három és fél hónapos. Kb. három hete már elvan akár egy órát is a játszószőnyegen, bár ha fáradt most is csak sír és ezért nehéz elaltatni is. Megértelek, mert baromi fárasztó egész nap hallgatni, főleg hogy tehetetlennek érzed magad. De bízz benne hogy egyszer túllendül ezen az időszakon. Kitartás!
2012. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!