Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyből elfogadta a babátok a...

Egyből elfogadta a babátok a tápszert?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hónaposak leszünk eddig anyatejesek voltunk / vagyunk,persze eszünk mást is. Még lenne tejem igaz már nem olyan sok de a kincsem nem akar szopni, lefejve se kell neki. Mondta a védőnő hogy próbálkozzunk meg a tápszerrel mivel ennyi idősen még szüksége van "tejpótlóra". De nem fogadja el. BEBA tápszert vettünk.
2009. aug. 9. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Reggelire mit adhatok már neki? HA gabonapépünk van de nem eszi meg, kevertem bele gyümit de úgy se. Kicsit betegek voltunk, már kifelé megyünk belőle, így étvágyunk most főleg nincs. Alig eszik egész nap.
2009. aug. 9. 12:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 6,5 hós és ugyanezzel küzdünk. Csak annyi különbséggel, hogy nekem fogytán van a tejem és ezért szeretném kiegészíteni tápszerrel! Mi már a harmadik féle tápszert próbáljuk de eddig egyiket sem fogadta el. Én is teljesen tanácstalan vagyok... :(
2009. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Muszáj neki HA-s pépet adni? Csak azért kérdezem, mert én kóstoltam és iszonyú keserű! Az én fiam sem ette meg, de vettem simát (kekszeset), azt nagyon szépen eszegeti! :)
2009. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én küzdök ezzel a problémával. Először nem HA pépet kapott hanem gyümölcsös Nestlé-t. Erre mondta a védőnő hogy HA kéne. Nem volt allergiánk semmire, de azt mondta megelőzésnek.

Lehet veszek valami fini ízesítésűt hátha enné. Egy ideig ette (1 hónap se volt). Gondoltam én is hogy venni kéne másik tápszert de én érzem hogy nem fogja megenni azt se. Határozottan ellenáll. Nekem is fogytán a tejem, meg napközbe nem akar szopni, éjszaka nagy nehezen egy kicsit. És ez kevés neki.

2009. aug. 9. 12:18
 5/6 Kriszta66 ***** válasza:
Én is ugyan ezzel küzdök már a 3 fajtát probáltuk de egyiket se eszi meg. A doktornöm mondta hogy tegyek bele kakaópot vagy valami csümölcsöt de ugy se kell. most valaki ajánlott valamilyen baba tejet azt lehet hogy ki probéljuk . Nekem azért már nem sokáig kellene adni mert most 20-án leszünk 11 hónaposak .Amikor betölti az 1 évet akkor tehén tejjel probálkozom majd.
2009. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok. Én már kínomban ízesített (vaníliás) tápszert vettem, mondván hogy a vaníliás tejpépet megeszi, akkor talán ez is bejön neki, de sajnos tévedtem. Mindig jó erősen megszívja a cumit első nekifutásra (de szerintem csak azért mert azt hiszi, hogy víz van benne, mert cumiból csak vizet ivott még eddig), aztán két korty és már a szájához sem engedi tenni a cumisüveget! :(

A tejpépből nyugodtan adhatsz neki simát! Max. először csak kóstoltass, hogy tuti nem allergiás-e rá, aztán mehet a rendes adag! :)

2009. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!