Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiegészítésként beba tápszert...

Kiegészítésként beba tápszert kell adnom a babámnak. A ti babáitok rögtön elfogadta az anyatej után? Nálunk nehezen megy.

Figyelt kérdés
Amin nem csodálkozom, mert nem valami jó ízű.
2009. júl. 5. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A BEBÁnál Sz@rabb ízű tápszert még nem láttam,muszáj azt ennie? Nekünk is először azt írta fel a doki,de ez szerintem üzlet lehet neki,mert semmi észérv nem szól mellette.

Próbáld a Milumilt,Mildibét Nutrilon Prémiumot,ilyesmit.

2009. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi 5 hósak voltunk mikor először tápszet,sőt cumisüveget kapott.Egy -két etetés bizony kimaradt mert nem akart enni,de a pocak nagy úr,már éhes volt,és ugy ette mintha mindig ezt ette volna.Mi Bebát kaptunk,de tényleg nem jó azt ize.De azt is olvastam,hogy pici vaniliáscukor csodákra kéves.Próbáld ki,csak addig még el nem fogadja rendesen.Kitartást nektek.
2009. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk is bebát írt fel a doki, de kipróbálom a milumilt, hátha az jobban bejön. Köszi a válaszokat.
2009. júl. 6. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!