Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki lecserélte a babája...

Mindenki lecserélte a babája érkezésével az öblítőjét, mosószerét babás verzióra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Maradhatunk akár a megszokottnál is a baba ruhák mosásához is?
2012. okt. 23. 19:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Öblítőt a babaholmihoz nem tettem.
2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindent a régit használok, de úgy is látni fogod, hogy bírja e a baba bőre. Hála az égnek az én fiamnak nagyon jó bőre van, pelusból is mindegy milyet veszek.
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg függ a baba bőrétől is!

Egyébként én ezt is egy marketing fogásnak tartom, mint nagyon sok mindent a "baba világban".Mert a kedves gondoskodó szülő, úgy is megveszi a több 1000Ft-os sz.art, mert a gyerek a legfontosabb..és persze ezt erőltetik az anyák agyába.

Egyébként nem..én nem használok semmi extrát.

2012. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én most mostam ki mindent a babának, már nem veszek több ruhát, így is alig fér be a szekrényébe :)

Maradtam a folyékony Arielnél és a kék Lenornál :)

Ezekkel mostam ki mindenét, meglátom, hogy hogy bírja a bőre. Ha nem bírja, akkor természetesen váltok :)

31 hetes kismami

2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se vettem spéci mosószert, csak kevesebbet hasznàlok belõle. Ami foltos, azt elõkezelem, a többi meg nem koszos. Ax elején öblitö helyett ecetet hasznàltam, de most màr visszatértem a Kék Lenorhoz, de ebböl is kevesebbet. Pedig ekcémàs volt a babàm, de nem ezekre, hanem a K&J babaolajra.
2012. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*J&J babaolaj
2012. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a normál rendes, eddig használt mosóport használom a baba ruháihoz is.

Max. annyi hogy öblítőt nem teszek rá, hogy ne illatozzon, mert az sok babának nem tetszik.

2012. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mosópor maradt, de öblítőt nem használok, néha ecetet öblítő helyett.
2012. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó, ha eddig kb. mindenki maradt a megszokott verziónál. Mivel én is a hosszú hétvége szép napsütötte idejét kihasználva kimostam a babaruhákat. Ja, és nem vásároltam ehhez külön babának való mosószert és öblítőt. Remélem az én kisfiam is bírni fogja majd, de ha nem hát, akkor majd változtatunk...

30 hkm

2012. okt. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!