Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki, hogyan oldotta meg a...

Ki, hogyan oldotta meg a szoptatás a 2. baba érkezésével párhuzamosan?

Figyelt kérdés

sziasztok,


A kislányom 15 hónapos, és cicifüggő..:)) Még éjjel is felkel 2x 3x cicilni.

8 hetes vagyok a kistesóval.

Most még nem gond a szoptatás, mert még "egyedül" van a drágám.

Ti mit csináltok / csinálnátok ilyen helyzetben?

Mikor kell elkezdeni leválasztani, és hogyan?


Nem szívesen teszem, de előbb-utóbb a picinek kell majd a tej.


Előre is köszi a válaszokat.


2008. nov. 6. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
szia!a kislányom 23 hós koráig szopizott.még éjjel is.közben ujra kismama lettem.én is így voltam ezzel a kérdéssel hogy mi lesz ha megjön a kistesó és ő még mindig a cicit akarja.minden nap este eljátszottam hogy sírok és a lánykám megkérdezte mi a baj?mire én mondtam hogy nagyon fáj a cicim.egy-két nap múlva már úgy jött a cicihez hogy megkérdezte:anya,fáj?én mondtam:igen.megértette és bár előfordult hogy probálkozott és rámutatott hol a bal,hol a jobb cicire de megértette hogy fáj és békénhagyott.próbáld te is eljátszani hogy sírsz és hogy nagyon fáj!mi sem hittük hogy sikerül de kitartóak voltunk.most dec.-ben jön a tesó.ő folytatja tovább,ki tudja meddig.sok szerencsét!
2008. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)) Ez aranyos..

..csak nálunk egy baj van, az én csajszim még nem beszél, és megérésnek halvány szikrája sincs. Pedig most aztán érzékenyek a bimbóim a picúr miatt. És néha tényleg legszívesebben azt mondanám, hogy nincs..de nem tudom megtenni. Annyira függő..

2008. nov. 6. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem beszél akkor is játszd el hogy fáj és mondogasd neki.hidd el ő már okos és tudja hogy mit mondasz.egy próbát megér!az enyém is cicibolond volt és tényleg azt hittük hogy sosem fog leszokni róla de sikerült...és nem azért mert nem szerettem volna ha tovább szopizik de már 3 hós voltam és tényleg fájt.
2008. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!