Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvettél már mindent a Babád...

Megvettél már mindent a Babád érkezésével kapcsolatban? Mi az, amit még be kell szerezned?

Figyelt kérdés
Megvettél már mindent a Babád érkezésével kapcsolatban? Mi az, amit még be kell szerezned és nem tudod hol szerezd be? Mikulásra, Karácsonyra mivel leped meg Őt?
2010. nov. 5. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Uhh, dehogy! Nekünk még nagyon sok minden (szinte minden) hátravan. Egy-két ruhácskát, zoknit, bodyt, 1 kiskádat, orrszívót vettem eddig, de azért, mert ezt mind akciósan kaptam. Holnap megyünk terepfelmérésre babakocsi és bababútor ügyileg.

Március végére érkezik a trónörökös, még bőven van időnk. Na, meg szerintem a leendő nagyiktól, nagybácsiktól is babaholmikat kapunk ajándékba Karácsonyra.

Ha Karácsonyra veszünk is neki valamit, az biztosan praktikus dolog vagy játék lesz, bár a pocakban nem hiszem, hogy értékeli. :)

2010. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag már mindene megvan, egy-két apróságot kivéve. Textil pelusok, kád, jó volna még egy garnitúra ágynemű is. Igazából már csak nekem kellene beszereznem mindent. (szopt. melltartók, kórházi felszerelések, mellszívó stb.)

27.hkm

2010. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudjátok már, hogy hol szerzitek be vagy jó volna 1 helyen mindent?

Mit szeretnétek a közeljövőben megvásárolni?

Újat vagy újszerűt vesztek?

A babakocsiból milyen volna az elképzelés? Tudom vízszintesre dönthetős, de azonkívűl? Retrus, Hauck, ABC Design, Graco?

Bababútorból kiságy, fürdető, pelenkázólap és kiskád?

Kádból babapiskóta alakú, amit egyedül is tudsz hordozni, leereszthető formatervezett OK. Babyt vagy pelenkázó-fürdetővel egybenit szeretnél?

Ágynemű huzat?

Kórházi felszerelésekből mellbimbóvédő, kiemelő, szoptatóspárna és cumik, cumisüvegek?

Mellszívóból elektromos vagy kézi?

Köszi: A.

2010. nov. 5. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyom kevés dologból vettünk újat.Rengeteget megspóroltunk így. nincs időhöz kötve, mindig nézelődöm és ha meglátom, hogy valamit jó árban kínálnak (és persze jó az állapota is) lecsapok rá. Vannak eladó dolgaid?:)
2010. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó sok kérdés:-)Megpróbálok mindre válaszolni.Én 26 hetes vagyok.Szinte már mindent megvettünk a babócának.Ruhák nagy részét kaptuk unokatesóméktól-nagyon szépek.Persze vettünk is neki már.Ezenkívül tőlük kaptunk még játszószőnyeg,hálózsákok,overálok.Leírom mi miket vettünk:babakocsi,hordozó,kiságy,ágynemű,baldahin,zenélő forgó a kiságyra,kiskád,kiskádba szivacs,macis fürdető majd a nagykádba,mellszívó,cumik,cumisüvegek,matrac,fürdőlepedők,textilpelusok,pelenkatartó vödör,vízhőmérő,szobai hőmérő,cumilánc,fejvédő,takarók,elfordulásgátló háromszög,pelenkázófeltét...Hú azt hiszem ennyi.Mi mindent a Brendonban vettünk meg kivéve a babakocsit és a hordozót.A babakocsi mózeses és sportrésze is van.Kaptunk hozzá esővédőt,pelenkázótáskát.Itt szempont volt, hogy többfunkciós legyen.A kiságyunk kombikiságy,pelenkázórész ugye azon van.A kiskádunk egyszerű,a mellszívóm elektromos.
2010. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi majdnem mindent egy helyen fogunk megvenni bababoltban. Mindenből újat kell vennünk, nincs senki akitől kölcsön kaphatnánk ezt azt. A babakocsit netről rendeltem meg, mert sokkal olcsóbb volt így. Mi tako jumper X babakocsit vettünk. Nagyon szuper, csak ajánlani tudom. Ruhákból már mindent megvettem. Mellszívó, kád, kiságy, matrac, ágyneműt, egyhelyen fogok mindent megvenni. A többi apróságot, meg össze vissza veszem meg. Mint pl. nekem bugyikat, melltartót, popsitörlőt,stb.

32hkm

2010. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!