Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rövid hajú kislányok anyukái?

Rövid hajú kislányok anyukái?

Figyelt kérdés
Lenne egy pár kérdésem :) Titeket nem zavar hogy csat meg csuri hiányában a fülbe való ellenére is fiúnak hiszik? Hozzáteszem mi még rózsaszínben járunk is és mégis :/ Így 15 hónaposan zavar... :/ Ugyanis amíg pici volt csak mosolyogtam.... ezen hisz pici baba pici baba :) Alig várom hogy csurit csinálhassak neki de semmi haja max ha egy 5ös ecset nagyságú ha van :D :D
2012. szept. 27. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
ilyenen vagy kiakadva?
2012. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

az még nem garancia hogy ne nézzék fiúnak :)

én volt hogy elmondtam a nevét is hogy Petrácska

de a néni ragaszkodott hozzá hogy fiú a gyerek (11 hós)

2012. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom 6 éves és rövidre vágom a haját.(fodrász vagyok). Szerintem nem ezen múlik egy lány bája.Bár most azt mondja,hogy akkorára szeretné növeszteni,hogy kilógjon az ablakon.:) Aranyhaj mánia...Általában nem szokták fiúnak nézni.
2012. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gabszem ***** válasza:
100%
nekem akkor is fiúnak nézik a kislányomat ,ha rózsaszín kardigán van rajta...
2012. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hat mar en is megkaptam egy talpig rozsaszinbe oltozztetett alkalomkor, hogy jol latom kislany? Dehat ez van, en mar csak mosolygok rajta. Amugy nekem kicsi koromban hiaba volt hosszu hajam, mindig azt kerdeztek anyumtol, miert hagy fiunak ilyen hosszu hajat. Az ocsem tiszta rovidhaju volt, megis mindig kislanynak neztek, meg 3 evesen is, es nem volt fulbevaloja. :)
2012. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Első: Nem kiakadtam hanem annyit írtam zavar..... Van gyereked? Ha nincs ne mássz a témába. Köszönöm!


Többiek:Valszeg az is bejátszik hogy egy az egyben apukája a pofija, így ez is rájátszik a dolgokra :) Fodrász anyukának meg jó volna lenni mert meg tudtám igazítani se perc alatt a pár szál haját :)

2012. szept. 27. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
van gyerekem, őt meg kislánynak nézték állandóan,pedig fiú lényegtelen.............:)
2012. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
első vagyok amuúgy..
2012. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem kisfiam van. Álltalában kékes dolgok vannak rajta. Mikor hüvösebb volt kék pléddel betekarva. De az enyémet meg le kislányozzák. De én büszke vagyok rá , mert olyan kis cuki, mindenkire mosolyog. És olyan szép mikor villantja a fogait, hogy nem érdekel. van egy idős bácsi a lépcsőházban és minden alkalommal megkérdezi, hogy kislány? Már csak mosolygok, biztosan szemilis már.
2012. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 timike26 ***** válasza:
100%
vegyèl rozsaszin fejpàntot :)))
2012. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!