Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barackot merjek-e?

Holenik Alexandra kérdése:

Barackot merjek-e?

Figyelt kérdés
Ha barackot ettem,mindig kipöttyösödött a kis arca,így a barackot hanyagoltam nyáron.Nem tudom,hogyha elkezdem a hozzátáplálást,akkor mikor merjek egyáltalán adni neki barackot?
2012. okt. 24. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem almát adj neki
2012. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amitől szoptatás alatt tutira kiütéses lett (mármint ha biztos vagy benne, hogy a barack okozta), azt egy éves kor alatt ne add neki.
2012. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz tőle baja,próbáld meg lehet a héjjal volt a baj,gondolom azzal etted,nálam a kisfiam lett pöttyös a paradicsomtól,de kiderült a héjján volt valami mert mikor kapott 9-10 hónaposan semmi baja nem volt vele.
2012. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpucolva ettem a barackot.Almával kezdtem,de attól is kipöttyösödött.A védőnőm ragaszkodik annyira a hozzátápláláshoz,mert nem hízott,csak 10dekát egy hónap alatt.Pedig jó súlyba van(7770g most 5 hósan és 4000-el született.)
2012. okt. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!