Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan őszibarack teát keresek,...

Olyan őszibarack teát keresek, amit féléves baba is ihat néha, és nem feketetea. A sima barackot szereti, gondoltam a hidegben jó lesz majd teában is. A "ne teáztasd", "mitművelszagyerekeddel" válaszokból nem kérek! Segítene valaki milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
bármit ihat
2012. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem barackos, de én a Pickwik gyerekteát szoktam adni a kicsinek, ő is fél éves. Nagyon szereti. Én is megkóstoltam és tényleg nagyon finom. Szerintem azt megpróbálhatod te is. Van több ízben. Koffeinmentes, ezért is merem adni neki. :) ( én is teáztatom, eleinte mecsek babyvel, most már pickwik, mert a másik undorító és a kicsi se nagyon issza.)
2012. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Milupa instant teákat adtam a babámnak sokáig. Abban van barackos is, amit te szeretnél. hidegen, melegen is lehet adni, gyorsan készen van és nagyon finom. Én sokáig adtam az én babámnak, persze nem egyfolytában, hol vizet, hol gyümölcslevet, hol pedig az ilyen fajta teákat. Aztán 11 hónapos korától már adtam neki pickwick gyerekteát is, mert az instant már kevés volt, és azért valljuk be drága, ha két naponta kellene megvenni. remélem, tudtam segiteni!


[link]

2012. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Milupa őszibarackos.Az a kedvence.

A Pickwick-et mi is próbáltuk,de nem rajong érte.

Egy időbe az epres zöld teát is szerette,világos színűre főztem,de ma már csak az instant Milupa jöhet szóba.

2012. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhh,köszönöm szépen a válaszokat!!!!:)
2012. szept. 17. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

instant tea Hipp, Milupa, sok van , van a C vitaminnal, és hidegen, melegen is jó. A kisfiam a pickwick teát nem itta meg, ezt imádja .Dm ben szokott akció lenni

, kb 1 doboz fél hónapra elég, 700-1000 ft között vannak :)

2012. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Milupa instant baba tea. 1 dobozból 4 litert lehet készíteni, ha betartod az adagolási útmutatót. 1dl vízhez 1 evőkanál. Én "hígabbra" csináltam, 2 dl vízhez adtam a fiamnak 1 csapott evőkanálnyit. Van belőle barackos, málnás, vegyes gyümölcsös. A Hipp is gyárt ilyet, de a fiam jobban szerette a Milupát, és annak az ára is kedvezőbb. Semmi baja nem lesz a teától. Legtöbbször azt szokták érvként felhozni, hogy elromlanak a fogai. Hát az én fiam 6 hónapos korától egészen 18 hónapos koráig itta, és semmi baja a fogainak. Ez alkati kérdés. Ha hajlamos a szuvasodásra, akkor is elromlanak a fogai, ha csak vízzel itatod.
2012. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Szereti a teát.Meg is vettem a milupa barackosat,egy pikwick erdei gyümis gyerekteát,és egy hipp alma-citromfüvet.Biztos szeretni fogja.Ha nem akkor majd megiszom én:DIgen már olvastam egy-két helyen,hogy ugranak az ilyenekre,hogy anyatej kell semmi más meg stb.Azt sem tudja,hogy tápszeres-e vagy nem,egyből rossz anya vagy és nem törődsz a gyerekeddel,hogy teáztatod..Már volt,hogy tettem fel ilyesmi kérdést és csak tapasztalatokat szerettem volna gyűjteni egy bizonyos dologról,hogy valaki használta-e már ,vagy a vélemények érdekeltek,mielőtt megveszem a kiszemelt dolgot.Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!!:)))
2012. szept. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!