Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereknek (most...

Másfél éves gyereknek (most 18 hós) vesztek télre hótaposót?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni....azt se tudom, lesz-e hó idén. Ha lesz, akkor szeretnénk szánkózni, de ha nem lesz akkor tök fölösleges pénzkidobás, nem? De amikor már leesett a hó, akkor késő, előre kellene megvenni. Ti vettetek? Vagy fogtok venni?
2012. okt. 24. 12:29
 1/8 porcukormókus ***** válasza:
100%
Az én kislányom 16hónapos, de én biztosan veszek neki. Kertes házban lakunk, minden nap kint van egyszer-kétszer. Ha nagy cidri lesz, mindenképp abban lesz kint, ha lesz hó, ha nem! :)
2012. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en länyom 16 honapos es en most vettem neki akcio volt nagyon megerte meleg es szep is!Mi ausztriäban elünk ugyhogy nagyobb az esely a hora de ha pont nälunk nem is esik majd akkor megyünk a hegyekbe ugyhogy mindenkeppen kell!
2012. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a 9 hónapos kisfiamnak is veszek mindenképp,kertes házban vagyunk, és már most majdnem szalad.Inkább legyen. Ha nem akarsz túl drágát, aukciós oldalakon olcsón találsz, nagyon jókat! (tapasztalat)
2012. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tök poén, h megmagyaráztad a másfél évest, h az hány hónapnak felel meg! :P Egyébként igen, szükség lesz rá
2012. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is gondoltam rá, hogy vaterán nézek neki alig használtat. Csak azért lutri megvenni próba nélkül.
2012. okt. 24. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vettem tavaly a Tesz-Veszen, és nem fordult bele a lába. Az volt az első és utolsó cipő vásárlásom ilyen helyen.

A lányom most 20 hónapos. Lesz 2 bakancsa (bélelt, vízálló), de lesz mellé egy hótaposó is. Örököltünk egyet, de az elég nagy még. Ha nem nő bele, akkor a Deichmannban láttam 3000 Ft-ért.

2012. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veszünk,mondjuk az en fiam 22 hónapos most,de ha 18 hós lenne is vennék.Kell,mert a belelt bakancs az épp a bokajaig ér a nagy hóba beazna onnan.En kínaiba jókat szoktam venni,nem túl drágán.
2012. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13.20

szerintem arra célzott, h most ennyi idős, télen nyilván több lesz, nem elmagyarázta, h mennyi a másfél :D



Én is ezen gondolkozom, de arra jutottam, venni fogok, Decathlonban elég jót láttunk.

Ha nagyon hideg van, kell, még ha nincs is hó, ahogy írták,a cipő hiába bélelt, nem elég magas. Pláne ha mondjuk babakocsival mentek hosszabb ideig.

2012. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!