Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, babáitok cumis...

Anyukák, babáitok cumis üvegeit hányszor forraljátok ki?

Figyelt kérdés
Minden használat után, vagy egy nap egyszer? Vagy pár naponta? Én naponta egyszer,mindig este megcsinálom. Teás üvegje van és egy tápszeres,amiben egyszer vagy kétszer kap tápszert egy nap. Tea egész nap van benne.Sűrűbben kéne? Csak kérdezném,ti hányszor főzitek ki. Köszönöm, egy anyuka.

2012. okt. 24. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden használat után kiforralom, pedig már 13 hónapos a babám.
2012. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem forralom ki 1x sem,8,5 hónapos a babám
2012. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kb. egy hónapos koráig használt cumisüveget.A vizes/teást egy nap egyszer,a tápszerest/anyatejest minden használat után.Utána szerencsére elhagyhattuk a tápszert,és soha többet nem fogadta el a cumisüveget.
2012. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Kb. fél éves korukig minden tápszerezés után sterilizáltam, utána már csak naponta. Kb. 8 hónapos korukban hagytam el, mikor már így is, úgy is felnyaltak minden koszt kúszás-mászás közben, hiába igyekeztem, úgysem lehet totál steril környezetet teremteni. De ez csak nagyobb babákra érvényes persze, piciknél mindent meg kell tenni, amit csak lehet.
2012. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a cumisüvegeket nem forralom ki egyáltalán, csak forróvízben-mosószerrel elmosom, jól leöblítem forróvízzel és kész... első használat előtt persze kifőztem, de utána nem - a cumi persze más!
2012. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam tápszeres,4hós koráig naponta egyszer kifőztem,de mióta hozzátáplálok,azóta csak elmosom rendesen és kész.Kúszik a padlón, aztán meg megy a kezével a szájába..szóval hova sterilizáljam már az üveget:))))))
2012. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? 1 éves kor felett már nem kell sterilizálni. Mi 7 hósan kezdtük a cumisüvegezést, tápszert, napi 3-szor, össz talán 5-ször fertőtlenítettem kimindent.
2012. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én napi egyszer, reggel sterilizálom a cumisüvegjét már születése óta. Most 4 hónapos. A többi étkezéskor csak kiöblítem forró vízzel.
2012. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A babám két hónapos.Mivel elég vegyes válaszok jöttek,asszem maradok akkor ennél. Mentek a zöld kezek:-)
2012. okt. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!