Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koldok kerdes? Lent

Koldok kerdes? Lent

Figyelt kérdés
Babamnak kb egy hete leesett a csonkja, maradt egy kis seb ugyan,de az is eltunt ugy 3 napja. Most ne rohogjetek ki,megprobalom elmagyarazni a dolgot: olyan a kis koldoke,mint egy csiga,tekeredik. es ebben a "kanyarban" mintha lenne meg egy kis valami. Nem olyan,mint a sebe volt,de hiaba tisztogatom ( en fultisztito palcikaval kenem le ),nem akar meg kijonni onnan. Lehet ez meg egy a seb? Nem merem meg mindig lelocsolni a pocakjat furdes kozben,mert felek,hogy ha valoban seb,akkor felazik. Szerintetek? Tudom,nehez igy latatlanban barmit is mondani,de talan..
2012. okt. 24. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maradt egy kis vadhús. A lányomnak is volt, elég nehezen múlt el. Ugyanúgy olajozni kellett, mint előtte. Csak hintőpor nem kellett rá. Aztán el is múlt.
2012. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sokáig volt ilyen amit mondasz. Ez vadhús ami, ha nem váladékozik és nem vérzik akkor szépen le fog száradni. Én minden nap többször is alkohollal törölgettem és szépen el is múlt. Úgy amikor a kisfiam 8 hetes lehetett akkor már szinte nem is volt ott semmi.
2012. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már leesett neki a köldök csonk, akkor finoman lelocsolhatod vízzel fürdés közben, utána óvatosan töröld meg és kiderül hogy seb vagy nem, és ne hintőporozd.
2012. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! Szoval akkor nyugodtan megmoshatom mar a pocakjat,nem kell vigyaznom,hogy egy csepp viz se erje azt a reszt? Ha elmulik,akkor szuper,de mi van,ha megsem? Mar nem hintoporozom,csak alkohollal kezelem.
2012. okt. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!