Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sterilizálós kérdés? Melyik...

Sterilizálós kérdés? Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy Mikrós sterilizálót, sterilizáló folyadékot vegyek, vagy csak maradjak simán a kifőzéses megoldásnál. Nektek melyik vált be?
2012. okt. 18. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

én z első babánál kifőzögettem, aztán a másodiknál inkább vettem egy elektromosat ami nagyon bevált pedig noname olcsó cucc volt (nincs mikrónk különben olyat vettem volna szerintem9

a folyadékban valahogy nem volt bizalmam - tudom hogy hülyeség - mégiscsak egy vegyianyag... :S kaptunk de nem használtam, bontatlanul elajándékoztam. a bnőm viszont esküszik rá hogy milyen jó, ő meg semmi mást nem használt.

2012. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindháromnak vannak előnyei és hátrányai.

Kifőzés: macera, vízköves lesz minden, viszont tuti nem tartalmaz káros anyagot stb.

Mikrós: egyszerű, gyors használat, viszont páran ódzkodnak tőle a mikrohullámú sugarak miatt, erről megoszlanak a vélemények

Sterilizáló folyadék: szintén egyszerű használat, viszont nyilván nem természetes folyadék, amivel sterilizál

Van még elektromos, az kicsit drágább, olyat is lehet kapni ami bébiétel melegítő és sterilizáló egyben, nagyon praktikus.


Nekünk mikrós van, de csak kb. 3 hónapig használtam, utána már mindent a szájába vett, ami a keze ügyébe került, így nem lett volna értelme.

2012. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híve az elektromos dolgoknak, én kezdettől fogva a kifőzéses módszerrel csináltam ez a tuti!!! Egy kis ecettel megkínáltam a vizet és sosem volt vízköves a cumi se és az üvegek se. Időben se sok és természetes. De embere válogatja...... és a pénz :)
2012. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikrós sterilizáróla esküszöm. Legegyszerűbb, leggyorsabb. A baba mellett örülni fogsz, ha nem kell ezzel is sokat bíbelődnöd, ugyis lesz elég dolgod.
2012. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy márka nélküli mikrós sterilizálóm van. Tökéletesen megfelel.
2012. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikrós sterilizáló! Egyszerű, praktikus, gyors!
2012. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb 3 hós koráig naponta 1x kifőztem a cumisüveget,aztán csak rendesen elmostam és kész,semmi baja a gyereknek.

én a folyadékban nem bízok, mégiscsak vegyszer...

de hallottam már olyat aki fagyasztóban sterilizál,végül is az is extrém hőhatás...

2012. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Meggyőztetek. Keresek is a vaterán egy mikrós sterilizálót.:)
2012. okt. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!