Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt nem alszunk?

Fogzás miatt nem alszunk?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok. 6 hós kisfiam 2 hónapja nem alszik. Lerakom este és fél-1 óránként kel, nem tud visszaaludni, csak forgolódik, utána meg a nagy sírás van. Fent van legalább 1 órát és nagy nehézségek árán alszik el. Ez így megy reggelig. A cumiját nem fogadja el, a foga tuti jön. Próbáltunk viburcolt, chamomillát nem nem nagyon használ. Mit csináljak? Már majd fel bukok a fáradtságtól. :(
2012. okt. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, én legvégső esetben adtam neki nurofent. Ha nem vagy gyógyszerellenes, akkor adj neki estére.
2012. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a Nurofen ésa Dentinox segít!
2012. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket is próbáltam, de SEMMI! :(
2012. okt. 24. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:Mikor adsz neki nurofent?

Van egy nagyon jó szer fogzásra, fel kell íratni...legalábbis nálunk. Pesten már adtak recept nélkül is. Hűtőben sokáig eláll, tovább mint ami rá van írva. Csak a lényeg az, hogy ne nyúlj bele, hanem önts a kupakjába beőle abból kenegesd az ínyét, aztán öntsd ki a kupakból a bennemaradt folyadékot, és mosd el, úgy rakd vissza rá. Suspensio anestetica ez a neve. Nagyon jó szer! Zsibbaszt, és hűsít is,mert hűtőben van. Próbáld ki. Nem drága, párszáz forint. majd próbáld ki, tégy egy csipetnyit a nyelvedre :-)

Remélem jó lesz...vagy esetleg tégy nurofent az ínyére, azzal kenegesd.

Én pont most csináltam végig ezt, 2 hónapja éjjelente 400 szor ébredt, 2 rágó foga jött ki, 16 hónapos, volt 3-4 nyugodt éjjel, és most megint kezdődik, gondolom jön a többi. Én nagyon szeretem ezt a szuszpenziót, kezdetektől használom a fiamnál.

2012. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:
Hány fok van a szobájában, és miben alszik?
2012. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!