Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőrt ajánlanád az...

Melyik bébiőrt ajánlanád az alábbi tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Olyan bébiőrt szeretnék, amelyiket lehet olyan érzékenységre állítani, hogy a nyöszörgést, forgolódást is halljam, és nem csak akkor ha a feje közelébe teszem, hanem ha mondjuk az ágy másik végébe, vagy az ágy melletti asztalra. Olyat szeretnék, ami nem csak sistergést hallat működés közben, hanem magát a hangot hallom, akkor is, ha halk. (Babyono-m van, de szerintem használhatatlan)Lehetőleg nem a legdrágább kategóriában.Eddig ezt a javaslatot kaptam:

[link]



2012. okt. 24. 22:34
1 2
 11/15 Jégtánc ***** válasza:

[link]


nekünk ez van,nem kell ágyba tenni,sőt kifejezetten jóval mellé kell tenni.Hallom magát a hangot ahogy forgolódik,ahogy gagyog,vagy játszik reggel:)Néha a külső zajok bezavarnak,de nem vészes

2012. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Mindenkinek ment a zöld kéz.
2012. okt. 25. 14:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! A 10-es válaszolótól kérdezném hogy mi a bébior márkája mert a linket sajna nem nyitja meg! :( Köszönöm a választ!
2012. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Summer Slim&Clear a neve.

Itt egy másik link: [link]

2012. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! :) Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!!! Nagyon aranyos vagy! Vásárlás előtt állok, azért nézelődtem itt h ki mit ajánl. :) Boldog Új Évet Nektek!
2012. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!