Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik autósülést választan...

Ti melyik autósülést választanátok?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2012. okt. 25. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

álmaim 2 ülése :)))))))

1.-t választanám...

2012. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 2012-es ADAC teszt alapján a cybex juno fix a legeslegeslegjobb ülés, amit valaha gyártottak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már csak azért is köszönöm a kérédsed, mert égre-földre kerestema juno fix-et és még a múlt hónap elején, amikor feladtam a keresését és mást vettünk - :( - még nem forgalmazták Magyarországon!
2012. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért vagyok tanácstalan, mert az egyik 36 a másik 18kg-ig jó! És inkább az érdekelne, melyik éri meg jobban, kislányom van, meddig tudja használni, illetve jobb, ha le van cserélve 18kg-nál, vagy simán kihasználjuk 36kg-ig?! Meg ugye funkcióba sem mind1! Én is néztem a töréstesztet és ezért is szeretném ezt a típust, csak ugye nem tudok választani a kettő között! Köszönöm nektek az eddigi hozzászólást és várom még a tapasztalatokat/véleményeket!
2012. okt. 25. 14:34
 4/14 anonim ***** válasza:
A fő kérdés: Mekkora a gyereked? Súly, magasság?
2012. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
8 hónapos! 8600gramm és 74cm! Most kezdett felülni, nem most szeretném még használni, hanem úgy dec. januárban, de megvenném előbb! És jobb nincs mint tapasztalt anyukák tapasztalata! :)
2012. okt. 25. 14:44
 6/14 Golan Trevize ***** válasza:

Ha van isofix a kocsiban, akkor egyiket sem, hanem Cybex Pallas II Fixet. (gyakorlatban is azt vettem)

Nagyon jó minőségű, nagyon jó anyagból van, könnyen állítható, kényelmes a gyerekeknek. Nekem állandóan bent vannak a kocsiban, de kivenni-betenni kb. 20 másodperc.

Isofix miatt (amelett, hogy biztonságosabb is) könnyebb a gyereket is kivenni/betenni, mert nem mozdul el az ülés.

Valaki írta, hogy a legjobb lett az ADAC teszten, ez valóban így is van, de ott is csak az isofixeset vizsgálták.

2012. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Golan Trevize ***** válasza:

Erről beszéltem:

[link]


Egyébként kb. 8 hónapos koruktól és 8,5 kilós súlytól ebben utaznak, mert hosszra kinőtték már akkor a hordozót. (kilógott a fejük vége)

2012. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És ehhez kell venni külön isofix talpat?

A második üléshez, amit belinkeltem is isofix-es! :) Megfontolom! Csak nem tudom, h az isofix talp hozzá van, vagy külön meg kell-e venni?

2012. okt. 25. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ekkora gyereknek nem lesz jó a 9-36-os ülés. Épphogy elére az alsó határt.

Bele kell próbálni minkettőbe, az a tuti!

Szóval a 9-18 kg-osat választanám a kettő közül.

2012. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezért írtam, h később fogom használni, de szeretném a kérdést körberágni, ill megvenni nemsokára, DE még nem használni, csak ha elérte a 9kg-t! De köszönöm a válaszod! :)
2012. okt. 25. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!