Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülést választanátok?

Melyik autósülést választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 14. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a szabványnak mindegyik megfelel a legolcsóbtól egyel drágább tipust de nem a legdrágább márkásat.
2011. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 tetszik nekem. De ha választanom kellene akkor az utolsót választanám.
2011. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia, én a múlt héten vettem ülést, ami a legfontosabb, vidd a babádat magaddal, és próbáld bele, és egész végig az espiro optimat néztem, na beletettem a fiam, és nyafogott, majd beletettem ebbe:

[link]

és látszott hogy jól érzi magát. HAzafelé már aludt is benne:-)


ezeknek a gyártó csinált töréstesztet, és tökéletes.


Esetleg ha tudsz menj el, mert én is kiállított darabot vettem, és csak 27.000 ft volt.30.000-10% de a 10% a törzsvásárlói kártyám miatt volt.


Amúgy nekem is az utolsó tetszik.

2011. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mekkora babának?

9-25 és(9-36 méginkább) túl tág kategória.

2011. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én az elsőre szavaznék, mert ahogy láttam annak a legnagyobb a fejvédő része, szerintem az fontos.
2011. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy vásárolj, hogy viszed a babát is!!!! Mi is kinéztünk egyet, de azért többe is belepróbáltuk... hát nem azt vettük meg, amit kinéztünk...
2011. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 8.38-as.Bevált nektek ez az autósülés?Jól rögzíthető?Ilyet akarunk a napokban venni és pont itt:)Viszont sajnos nem tudjuk a gyereket belepróbálni.

Bocs,hogy én is kérdeztem,remélem nem baj Kedves Kérdező!:):)

2011. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gond, nyugodtan. 10hós a baba. Nem tudom, hogy bele tudjuk e próbálni a csajszit, mert ezeket webáruházakban néztem és az itteni baba boltokban csak a Pikolo ülést láttam.
2011. jan. 15. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

8:38-as vagyok, csak most néztem vissza.


NAgyon meg vagyok elégedve az üléssel, olyan feszesen be lehet kötni, hogy meg sem mozdul, mivel racsnis, és bekötöd, majd még megfeszíted az övet. Nekem nagyon tetszik, fiam imádja, ma szintén elaludt benne, menet közben lehet simán dönteni, 5 pontban dönthető. Nem volt 100.000 ülésre, de biztonságosat akartam, és ezt a gyártó tesztelte, és kiváló minősítést kapott, honlapon meg lehet nézni.

Itt egy kérdés, ide is írtam, meg egy másik ilyen üléstulajdonos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Remélem segítette, de mindenképp babával menjetek, mert hanem kényelmes neki, akkor csak szenvedni fog utazás közben.

2011. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!