Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-16-17 hónapos kislánynak...

15-16-17 hónapos kislánynak (aki most kezdi unni a babakocsit és már csak sétálni akarna) kétrészes vagy egyrészes overál kell? Pro és kontra.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2012. okt. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2 részes. Ha bementek valahová (pl. vásárolni) a felső részt könnyen le tudod venni. nekünk így praktikus volt.
2012. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 2részest adok a lányomra, mióta járni tud.
2012. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egyrészesünk volt tavaly télen mikor ennyi idős volt fiam,nekünk jól működött.Ha vásárolni mentünk általában ült a bevásárló kocsiban, ott kibújt a felső részből.A kisebb boltokban,ahol meg sétált úgysem töltöttünk annyit, hogy le kellett volna róla venni.

Felöltöztetés szempontjából nekem nagyon jó volt, hogy csak beleugrott, felhúztam, cipő,sapka és már mehettünk is.

2012. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyberészes.

Még nagyon ölbekéreckedős volt,szétcsúszott volna a derekán állandóan.

Ha több ideig voltunk benn bárhol,akkor előtte kocsiban leöltöztettem és bejárat előtt álltunk meg.

2012. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-2.

Köszönöm.

Én a 2 részes felé hajlok, mert a kantáros nadrág, amit kinéztem neki, kb a törzse feléig ér, vagy hogy is magyarázza, magas a dereka. Ehhez pedig néznék neki egy kis kabátot ami combközépig leér. Így nem lenne kint a dereka.

Azért hajlok erre a megoldásra, mert tavaly 4-6 hónaposan sem tudtam ráadni az egyberészest, mert ordított benne, pedig 2 is volt. Így zsákban volt a kocsiban, jól betakarva.

2012. okt. 26. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!