Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek drága gyerekü...

Anyukák, akiknek drága gyerekülése van, lent hagyjátok a kocsiban?

Figyelt kérdés

Nem féltek, hogy valaki ellopja, vagy estleg történt már ilyen?

Most vettünk egy Römer King Plus-t, lakótelepen lakunk és hát nem tudom, de egy kicsit félek lent hagyni.


2009. aug. 9. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi teremgarázsban a csomagtartóba tesszük, igaz, hogy nekünk még csak hordozónk van, hogy legalább ne látszódjon, amig utcán parkoltunk, férjem felhozta mindig. És szerintem a nagyobb gyerekülést sem merném a kocsiban hagyni bizonyos helyeken. Te tudod, mennyi a kocsi feltörés nálatok, nem biztos, hogy aggódnod kell emiatt, de megértelek.
2009. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
nekünk a kocsival lopták el már 10 éve bevásárloközpontnál. Akkor is volt ilyen !!! Én nem hagynám a ház elött se.Elöbb utobb tuti hogy kilopnák!
2009. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Én a belvárosban lakom Pesten és nekünk chicco key1 ülésünk van, nem tudom az drágának számít e neked. Mi lent hagyjuk a kocsiba mert elég nehéz ám mindig cipelgetnia gyerekkel együtt. Én nem is hallotam még, hogy csak azért törnének fel kocsit, vagy lopnák el. Nekünk le van sötétítve a hátsó ablak meg a csomagtér ablaka, nem is látszik hogy benne van. Én nem féle, hogy emiatt feltörik...
2009. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
nekünk is römer van, panel, nemtudom mindennap felcipelni, ha akaják a kocsit is ellophatják az is drága.
2009. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

A szomszédom haverjának is drága autója van, és ha jönnek, megkérnek ,hogy állja ki a garázsól, hogy ő be tudjon állni.

Undorító!

Miért vesz valaki olyan kocsit, amit ennyire félt....

És szeritnem jó lesz cipelni fel-le minden alkalommal?

2009. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Römer van nekünk is,soha nem hagyom kint az autóban.Igaz cs.házban lakunk de akkor sem.Elfér a szobában.
2009. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem attól is függ milyen környéken laksz. Nekem nem volt gyerekülés a kocsiba, akkor mikor 1 hét alatt 2szer törték fel az autómat. Sőt én még a cd lejátszómat is felvittem belőle, tehát nem láthattak benne semmi érdekeset és mégis feltörték. Akkor az illatosítómat vitték el.

Ha fel akarják törni így is úgyis feltörik.

2009. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is környék függő. Igaz mi sem a legjobb környéken lakunk, de én simán lent merem hagyni, mert mindenki ismer mindenkit és tudom, h nem nyúlnának a kocsihoz. Mióta megvettem, 1x se vittem fel a kocsiból.
2009. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok: De ha úgy vagy nyugodt, akkor vidd fel inkább.
2009. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hááát az ülés 11,5 kg, mi pedig a másodikon lakunk, az alagsorral 3 emelet, lift nincs.

Remélem nem lesz baj. :)

2009. aug. 15. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!