Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr Esküdt Ágnes Katalin...

Dr Esküdt Ágnes Katalin milyen doktornő?

Figyelt kérdés

Minden tekintetben kérdezem ,mert megmondom őszintén nem nagyon hiszek neki.Mert akárhányszor elmegyünk hozzá az egészséges rendelésre mindig ,kivétel nélkül azt mondja hogy a kisfiamnak vírusos torokgyulladása van!!

Már egszerüen nem hiszek neki!Kérem irjon nekem róla hogy ti mit gondoltok ,tapasztaltok róla!!


nagyon köszönöm előre is!!


2009. aug. 9. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a kisfiad?
2009. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

12 hós lesz 12.én

Miért?

Az számít?

2009. aug. 9. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a dokinőt, de legutóbb mikor az én dokimat kihívtam fogzás miatti hasmenéshez, akkor ő is azt mondta, hogy nagyon piros a torka, és vigyem be a fül orr gégészetre, ha valami baja lesz.

Hát szerencsére nem lett. (10 hós volt)

A babát beviheted az sztk-ba és ott megnézik rendesebben és megmondják, hogy tényleg van-e torokgyulladása. Nem kell beutaló.

Nem lehet, hogy csak evett valami hideget?

Attól tényleg lehet egy kis átmeneti "pirosság" a torkán.

Én a joghurtot is megmelegítem 13 másodpercig a mikróban.

2009. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen én is mindent melegítek neki kivétel nélkül!!

Sztk ba?

Hova??

a 11 kerben lakunk!

És kihez leeht menni!!??

Most éppen antibiotikumot szedünk ugyanis most télleg beteg a kicsim ,a fogzás miatt benyelt valamit!!

oriásiak a mandulái!!üdv

2009. aug. 9. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a xx. kerben lakom, máshol nem tudom, hol van sztk.

A fül-orr-gégészetre viheted beutaló nélkül.

2009. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

De LENNE SZIVES VALAKI A KÉRDÉSEMRE IS VÁLASZOLNI??

FONTOS !

2009. aug. 10. 21:39
 7/7 anonim válasza:

Én törzsgyökeres kerületi nagycsaládos vagyok 4 gyerekkel. Minden gyerekemnek Dr. Esküdt az orvosa. Ő a legkedvesebb, aranyosabb orvosnő akit ismerünk, minden ismerősünknek ajánljuk. A vírusos torokgyulladás a leggyakoribb és a megfázással együtt a "legjobb" diagnózis szerintem. Inkább örülj, hogy nem volt a gyermekednek rosszabb.

Horváth Miklós

2010. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!