Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért irjátok sokan, hogy a...

Miért irjátok sokan, hogy a legmagasabb zsirtartalmu tejet adjuk a gyereknek? Nekem a doktornö azt mondta, hogy az 1,5 ös a legjobb. most akkor? 20 honapos

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a nagyobb zsírtartalmúnak nagyobb a kalóriaértéke, jobban táplál, és töményebb, jobban fedezi a kalcium- és fehérjeszükségletet is. A 1,5%-osban szinte már csak víz van...
2011. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet baromságot írok,de én nem a boltit adom neki hanem a frissen fejt tehén tejcsit.Fölforralom és megcsinálom kakaónak.Szerintem is táplálóbb mint ezek a 1,5 %-osak.
2011. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A babaknak meg szukseguk van a tejben levo zsiradekokra. A 1,5%-os zsirszegeny, minden ki van vonva belolle. Nekem azt ajanlottak, hogy 1,5%-osat majd csak keteveskor utan adjak. Persze megesik, hogy csak ez van itthon (mert mi ezt fogyasztjuk) es reggel ilyet toltok a muzlijere de ez ritka.
2011. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a 1,5% az már messze nem tej. Kell a zsírtartalom a gyereknek is.
2011. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sose adtam 1.5-ös tejet a kislányomnak.1 éves korába kezdem el adni neki a tejet,de csakis 2.8-as-t.
2011. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem már mindent leírtak. Nekünk a gyerekorvos még javasolta is, hogy minél magasabb zsírtartalmú legyen, úgyhogy az én fiam 1 éves korától 4,2%-os házi tejet kap forralva. Jobban hízott tőle, mint a tápszertől...
2011. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sürgős jelleggel be kéne szüntetni a doktornő praktizálását. Beszívta az ő agyát is a gépezet. Elképzelem ahogy 50 évvel, meg 10.000 évvel ezelőtt is gondosan ügyeltek rá ősanyáink, hogy nehogy 1.5%-nál több legyen az a zsír.. Hova "haladunk", komolyan? Többit leírták. Nem releváns a hozzászólásom, de nem bírtam magamban tartani.
2012. júl. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!