Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a babátokkal ha...

Mit csináltok a babátokkal ha korán felkel? Egyből játszotok vele vagy mit?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit jelent a korán. Hajnali 5 előtt megetetem/megitatom, megpróbálom visszaaltatni. Ha nem megy, akkor kijövök vele a nappaliba, és kómázok mellette, amíg ő vigyorog és magyaráz. 20-30 perc alatt úgyis elálmosodik ilyenkor. Ha utána ébred, az már "végeleges" általában és ébren van 8-1/2 9-ig.

5 hónapos lesz 1-jén.

2012. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen mint jelent a korán. Ha 5 előtt akkor vissza altatom. Ha 6 utána akkor reggeli és játék.
2012. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen én is olyan 6 körülre gondoltam!az én babám eddig visszaaludt de mostanában nem akar!
2012. okt. 26. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 körül még megpróbálom visszaaltatni, ha ez nem sikerül kb 20 percen belül, és látom rajta hogy nagyon éber akkor kiviszem a nappaliba.
2012. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

10 hónaposak, általában 7-kor kelnek.

Ha 5 után felébrednek, és nem alszanak vissza egy-két perc alatt, akkor jönnek hozzánk az ágyba, ott pillanatok alatt visszaalszanak.

Ha fél 7 után ébrednek, akkor viszont már nem alszanak vissza, kapnak játékot a kiságyba, reggeliig elvannak.

2012. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 6 körül felébred, magunk mellé veszem az ágyba, és együtt lustizunk, visszaalszunk. 7-8 között kel utána.
2012. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!