Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok (játszoto...

Mennyit foglalkoztok (játszotok) egy nap 13 hónapos (vagy a körüli) babátokkal?

Figyelt kérdés
ÉS miket?
2012. márc. 20. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A hónap elején volt a fiam 12 hónapos. Most már könnyebb, hogy ilyen jó az idő, kint vagyunk egész délelőtt a parkban, játszótéren, ott lefoglalja magát, délutáni alvás után szintén megyünk, este pedig mesekönyvet nézegetünk, építünk (inkább csak én) nagyobb kockából, autókat tologatunk, "kukucs" játékot nagyon szereti, mindig elbújik, van az a "pohár" építője, azokat tesszük egymásra, stb.
2012. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lányom szombaton lesz 13 hónapos.

Nálunk is a legfőbb program a csavargás. Délelőtt ha megyünk vásárolni, akkor a városban megállunk valamelyik játszó téren, délután alvás után megyünk ki az udvarra.

De ha nem kell vásárolni, akkor délelőtt és délután is az udvaron, vagy az utcában csavargunk, szomszédolunk. :)

Este felé, amikor már hűvösebb van, akkor bent játszik/játszunk. A forma bedobó nagy sláger nála, meg a képes könyvek. Meg főzünk a babáknak, meg kell etetni őket.

Kint meg ugye mindent megnéz, megfog, minden nagyon érdekes. Így ott inkább azért vagyok, hogy kísérgessem. :)

Ma délelőtt pl. kint volt a teraszon, ami a konyhából nyílik. Ki-be járkált, pakolászott, szekálta a macskát. Én meg az egyik szememet rajta tudtam így tartani. Olyan a terasz, hogy nem tud lemenni, sem leesni róla. Szóval maximálisan gyerekbiztos. Van kint neki egy nagy doboz Duplo, azzal szokott játszani, meg a ruhás csipeszekkel.

2012. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
14 hós a fiam. Nálunk is a kertbe ki-be mászkálás a sláger. :) Délelőtt tekergünk, délben alszik, ebéd után itthon vagyunk 4-fél 5-ig, utána 6-ig játszótér. Itthon meséskönyvet nézünk, építőkockázunk, bújócskázunk. Sokszor csak nézi amit csinálok és követ mindenhova. :) Hálisten eltudja magát foglalni könnyen.
2012. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem irtad hogy otthon vagy-e vagy dolgozol?

en itthon vagyok 14 honapos lanyommal. hetente ketszer megyunk baba-mama klubba, ket kulonbozo helyre. Sokat vagyunk kinnt, jatszoteren es sokat megyunk a szomszedokhoz is ahol baba/kisgyerek van, vagy mihozzank jon at az anyuka a picijevel. Egesz nap vele vagyok es aktivak vagyunk. tv-ben meset reggel nez egy keveset mikozben csinalom a reggelit, majd mikor letusolok. egyszer alszik napkozben delutan 1-2-ig kb.. szerencses vagyok mert elvan magaban is, le tudom rakni ot a jatekaival ha esetleg valamit csinalnom kell...

2012. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Irén24 ***** válasza:
14 hós a lányom,mi is délelöt kint vagyunk járásegitövel megy mert még nem jár,Aztán evés és alvás .fel ébred játszunk megin eszik fürdik alszik.el vagyunk mi is:)de már elindulhatna:)
2012. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ilyenkor hol teszitek tisztába a babókat, ha egész délelőtt kint vagytok a játszón? Vagy van valami peluscsere lehetőség a játszón? Bocsi mégegyszer, mi még csak nemsokára kezdjük a játszóteret.
2012. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!