Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-18kg-os gyerekülésbe mikortó...

9-18kg-os gyerekülésbe mikortól tetted be a babádat? És a Maxi Cosi Tobi mennyire dönthető?

Figyelt kérdés

Van most egy helyen nagyon jó árban,és vacilálok rajta hogy megveszem,csak a probléma ott van hogy 5,5hósak vagyunk..de kb 7700gramm és 69centi,a hordozónk már nagyon picinek bizonyul igy téli rucival :-/

egyébként nagyon erős baba,de még ülni nem tud természetesen!


Tudtok valamit a Tobiról?


2012. okt. 26. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

1 éves korától.

Ha még nem tud ülni, akkor semmiképp se tedd 9-18-as ülésbe!

2012. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze,nem teszem de akkor hova?

a csomagtartóba? :-D

Ameddig tudjuk a hordozót használjuk majd,de ez már csak 1-2hónap szerintem!

De pont most olvasgatom hogy 7hós kortól bele lehet tenni őt!

2012. okt. 26. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
az, hogy szűkös neki, egy dolog! Attól még biztonságos, és a gerincének is ez a fontos. Akkor nőtte ki egy baba a hordozót, amikor FELÜL a feje kilóg az ülésből. Amúgy mi 8 hónaposan tettük át 9-18kg-os ülésbe.
2012. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az okosok azt mondják, hogy ameddig nem ül a baba addig nem szabad ülésbe rakni. De én már olyat is hallottam, hogy,1-1,5 évesen lehet beletenni, ameddig nem tartja rendesen, biztosan a fejét, elég erős legyen a kis nyaka hozzá. Mi most vagyunk egy évesek és kb. egy hete használunk ülést, de nem azt a faját ami felől érdeklődsz. Honlapján nincs meg, hogy mennyire dönthető?

2012. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

A Tobi jó ülés.

Mi 8,5 kilótól és 8,5 hónaposan ültettük át a gyerekeket, mert kilógott a fejük a hordozóból. Ülni tudtak rendesen.

Amit mi vettünk, az dönthető.

2012. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát persze nem nagy dolog hogy szűkös neki,de konkrétan tudja mozditani benne a kezét ha a bundazsákban van,akkor télen inkább fagyasszam meg a gyereket,mint hogy max 25percre bele rakjam őt az ülésbe..


Nem találtam hogy mennyire dönthető :/

Azt irják 3 fokozatban

2012. okt. 26. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!