Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposomat már beletehetem...

7 hónaposomat már beletehetem egy dönthető gyerekülésbe?

Figyelt kérdés

180 km-t fogok utazni a babámmal.Először beleteszem a hordozóba, de szerintem egy idő után meg fogja unni.Szerintetek nem lesz gond ha átteszem az ülésbe?3 fokozatban dönthető.

Már előre sík ideg vagyok.Hiába fogunk megállni inni meg hasonlók.Unni fogja magát, plusz még a nózija is be-be dugul néha.Én meg hogy szórakoztassam vezetés közben?


2012. okt. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Beleteheted persze.Ne idegeskedj előre.Aludni biztosan fog út közben,ha felébred adjál a kezébe valami rágcsálni valót(ha kapott már)vagy játékokat.
2012. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beleteheted, nem lesz gond, a lényeg, hogy döntsd meg, amennyire lehet, hátha aludni fog egy ideig, aztán lefoglalod játékokkal, énekléssel, én ezt cisnálom. Az én gyerekem fél órát sem bír ki nyafogás nélkül, van sok gyerekdal és játék a kocsiban, így eltelik az út.
2012. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán beleteheted már.Kisfiamnak ilyenkor vettem meg a dönthető ülését,mert olyan hosszú baba,hogy nem fért el a hordozóban :) Döntsd teljesen hátra neki és szerintem tetszeni is fog a babónak.:) Az út nagy részét biztosan átalussza ha nem akkor adj a kezébe játékot,tükröt,rágcsálnivalót...
2012. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
OFF:Első válaszoló: rágcsálnivalón remélem nem ételt értettél, szerintem ugyanis rendkívül veszélyes menet közben etetni egy babát, sőt még egy kisgyereket is, mert egy erősebb fékezésnél félrenyelhet. Ha pedig te vezetsz, akkor nem is tudsz figyelni rá! Bocsi, de ez azért fontos lehet.
2012. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen, én fogok vezetni.Ketten leszünk csak.
2012. okt. 2. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is 7hónapos. nekem ma azt mondták, hogy ha magától egyedül nem ül stabilan akkor nem rakható ilyen ülésbe. Nem a dönthetőség miatt, hanem mert szembe nem ülhet a forgalommal. Állítólag egy nagyobb fékezésnél/ütközésnél a nyaka nem bírná.... De én is rá vagyok kényszerülve, mert a hordózóba nem fér el így én is bele fogom ültetni.
2012. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!