Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok miket és...

Fotucsok kérdése:

8 hónapos babátok miket és mikor eszik napközben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
anyatejes babák érdekelnek elsősorban. köszi
2012. okt. 26. 11:15
 2/4 Denisa W. ***** válasza:
Az enyém majdnem 9 hónapos, de úgy eszik még, mint eddig. Éjjel és reggel szopik, délelőtt gyümölcsöt kap (ha elfogadja), utána szopik. Ebédre főzelék, vagy valami a mi ételünkből, amit ehet már, és amit vagy elfogad vagy nem, de utána is szopik mindig. Délután általában újra próbálkozom azzal, amit mondjuk délben nem kért, vagy elmajszolgatja egy banán bizonyos részét, és szopik is, amikor kéri. Este már többnyire semmit nem fogad el, csak anyatejet. Vannak jobb és rosszabb napok, már előfordult, hogy megevett egy bébiételes üvegnyi kaját is, máskor meg semmi szilárdat nem kér. Általában azért mindent megkóstol, de igény szerint szopik továbbra is, nem is tervezem ezt másképp csinálni.
2012. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megnyugodtam, mert nálunk is ez a helyzet, csak kicsit rámijesztettek, hogy el vagyunk már maradva a hozzátáplálással. Sajnos az én babócám is vagy elfogadja vagy nem, és még soha nem evett meg egy üvegnyit egyszerre.
2012. okt. 27. 14:18
 4/4 Denisa W. ***** válasza:
Én hiszek azoknak, akik szerint a baba egy éves koráig az anyatejnek kell fő tápláléknak lenni, persze kiegészítve ezzel-azzal. Az én babám is szépen gyarapszik még mindig, (pedig rengeteget mozog), ha nem lenne neki elég a bejuttatott tápanyag, biztosan nem hízna már. Szóval szerintem jól csinálják a babáink... :)
2012. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!