Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elég már neki a...

Szerintetek elég már neki a napi egy alvás?

Figyelt kérdés
15 hósom reggel 7kor kel, aztán 10kor alszik kb. 1-1.5 órát. eddig délután is szépen elaludt fél 3-tól egy órára, de kb 2 hete alig akar elaludni.van hogy majd egy óra mire elalszik. Este negyed 9kor fekszik. szerintetek elég lenne már neki a napi egy alvás? csak délelőtt már olyan hamar álmos. félek hogy estig nem bírja ki, fáradt lesz nagyon.
2012. okt. 26. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 hónapos korától már csak egyszer, déltől 3-ig aludt.

Este 8-tól reggel 8-ig aludt éjjel, szerintem a tiéd is vagy kicsit hamarabb kidől, vagy kicsit később fog kelni.

2012. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehet. Nekem mindkét gyerekem 10 hónapos kora körül szokott rá a napi 1x-i alvásra, mert rettentő keveset aludtak egyhuzamban (a lányom pl. 20-30 perceket). Ezt követően viszont 2,5-3 órákat szunyáltak, hogy az mekkora királyság volt! :-))

Úgy csináltam, hogy a délelőtti alvást húztam ki apránként ebéd utánra, mindennap 10-15 perccel kitolva az előző napihoz képest.

2012. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 15 hós.1 éves korától alszik egyszer.Reggel fél 7-kor ,11 órakor már nagyon álmos,fél 12-kor ebédel háromnegyed 12-kor lefektetem és egyhuzamban alszik 2-2.5 órát.Este 8-kor fekszik,de hét óra körül már elég álmos,de azért kihúzza 8-ig.
2012. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!