Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit/mit eszik az egy éves...

Mennyit/mit eszik az egy éves gyermeketek és mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
reggelire: egy adag tejpép, délelőtt egy órát alszik. 11 körül felkel, játék, majd délben vagy azt eszi amit mi(persze ha nem valami fűszeres), vagy főzök neki külön levest, tele zöldséggel, másodiknak burgonya, főzelékek husival, egy egy kis tányérral eszik. Dél körül elalszik(egy cumisüvegnyi tejjel) 2 órát, majd délután 3 körül egy pár falat valamilyen kenyeret( sajtos, májas,lekváros, mikor mivel) és vacsorára eszik vagy főzeléket kenyérrel(így szereti), vagy megint valamilyen kenyeret, amit imád, általában egy szeletet minimum. Majd alváshoz egy cumisüvegnyi tej.
2012. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehéntejet kap?

Az enyém még nem eszik ilyen sokat. Ő reggelire 180 tápot, tízórai keksz vagy gyümölcs, ez után általában alszik 30-40 percet. Ebéd változó, 2-3 körül elaltatom és 1 órát szokott aludni (bár ma 2 lett belőle, meg is lepődtem). Uzsonna hasonló, mint a tízórai vagy egy szelet kenyér felvágottal. Este 150ml táp.

2012. okt. 20. 16:59
 3/7 anonim válasza:
Az én kisfiam 9 hónapos, ő reggelire eszik felvágottat, majd elalvás előtt szopizik. 1 órát alszik ( 9-10 körül) Délben zöldségekkel teli leves, rászopizik és 2-3 órát alszik. Délután kap gyümölcsöt, könnyű főtt ételt, és még fürdés előtt alszik fél órát. 7 órakor locsi szopizik és alszik. :) De ez minden picinél más. Lehet hogy az enyém ennyit alszik most már, de ha front van, ő is csak 2szer alszik naponta.
2012. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen, kap már tehéntejet is (tasakos 2,8-asat), de sokszor kap anyatejet is, vagy fejek, vagy a fagyóból veszek ki. Ha "azonnal" kell a tej, elalváshoz, akkor kap bolti tejet. 15 kiló és 85 centi, pedig a súlyához mérten nem eszik sokat. Van olyan ismerősöm, akinek egész nap szó szerint megállás nélkül eszik a gyereke(ha mást nem nasit, pukit, csokit, nápolyit, bármit) és 9 kiló. Nagyon eltérőek tényleg, a lányom is rengeteget eszik, de nem látszik meg rajta, a fiam meg a nevetéstől is hízik:-)
2012. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsótol kérdezem 15 kg ??? Az nem sok az én lányom 2 éves és 13 kg csak
2012. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, 15 kiló, de magas is hozzá. A lányom egy évesen 9 kiló sem volt és 8 centivel volt kisebb, mint most a fiam. A lányom evett egész nap, mégsem hízott, ő "rám ütött", a fiam tiszta apja, pedig ő meg közel sem eszik annyit.. mindketten 9 hónaposan már egyedül lépegettek, 2 hétre rá stabilan jártak, szóval (a méretükhöz képest) a fejlődésük jól haladt. Jó a kérdés, engem is érdekel, mert a fiammal egy idős gyerekek esznek, mint a rozsda, a fiam meg alig és mégis hízik. Én is várom a válaszokat:))
2012. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már írtam, hogy az én lányom kevesebbet eszik. Ő 10.6 kg és 80 cm. Még nem jár önállóan.
2012. okt. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!