Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lógna egész éjjel...

Miért lógna egész éjjel cicin? Fogzás-szep. Szorongás? Vagy vmi más?

Figyelt kérdés

kisfiam 8hónapos.szopizik még, de már reggeli kivételével eszik mást is. mellé van h szopizik napközben, van h csak este,ahogy kéri.

2napa viszont nincs éjjelünk,se nappalunk. szerintem az emlegetett szeparációs szorongás kezdődött nála, nem tudok kimenni kb a szobábol mert azonnal bömbölés van s mászik utánam,ha este felsir s apa veszi fel addig sir mig nem veszem át, az én karomban azonnal elhallgat. eddig ugy volt, h este mellen aludt el, éjjel felkelt magam mellé vettem, szopizott kicsit-visszatettem a kiságyba aludtunk tovább.eddig is felkelt kb 2-3x éjjel még---de most???!!!állandóan, óránként felsir. ha felveszem nem nyugszik meg, ha csak magam mellé teszem sem(sokszor az is elég volt).csak a mellemmel a szájában.de nem eszik,csak cumizza.elöszor hagytam 1-2x du utána már nem, mondván ha nem eszik akkor nem kell megszoknia h cicizik,ott a cumija.de az nem jó. addig sir amig kénytelen vagyok engedni,mert felüvölti a nagytesoját is.ha visszateszem nem kell sok max egy ora(de van h elöbb))s ujra felsir. nem tudom mitől lehet most ez...2foga van, felül jön már sztem, bekenem neki dentinoxxal-de nem javul a helyzet...mégis mi lelhette??s nappal is nyügösebb-sirósabb sokkal a napokban.

bocsi h hosszu lett,csak h átlássátok nagyjábol.

szoptatásnál már kiirtam, de itt hátha többen olvassátok:)


2012. okt. 26. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, fogzás és/vagy szepa. Hajrá, egyszer elmúlik ez is. :-)
2012. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak/voltak ilyen óránként ébredős időszakok. Most szerintem jön felül a foga, de ennek ellenére átalussza az éjszakát. Máskor meg semmi látható indok nélkül óránként ébred. Kitartás! 8 hós lány anyukája.
2012. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szep.szorongás.

Nálunk 2 hónapig tartott, kutya kemény volt:(

2012. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!