Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyre rosszabb-alvó lesz?

Egyre rosszabb-alvó lesz?

Figyelt kérdés

11 hetes kislányom eddig éjjel nagyon jól aludt, volt h átaludta az éjszakát, de max. 1/2 4-ig mindig aludt. Egy hete kapott 2 oltást, azóta nagyon rosszul alszik, felkel 1/2 2-kor, majd 1/2 6-kor és ilyenkor eszik és sokszor nehezen alszik vissza. Pedig este mindig jóllakik és olyankor szépen elalszik.

Lehet az oltások miatt? (bár ezt furcsállanám)


2009. aug. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első oltás után az étvágya zavarodott meg, alig tudtam megszoptatni. Mikor kétségbeesésemben kérdeztem erről a védőnőt majd a dokit, egymástól függetlenül mondták, hogy tapasztaltak már furcsa dolgokat az oltások után, mint ez a kajazavar, vagy nemalvás, vagy sírósabb lett a baba. Hát nagyon nem örültem:( én egyértelműen éreztem, hogy az oltás változtatta meg, mert másnap kezdte ezt a nemevést. Lázas is volt oltás után, tehát dolgozott benne az anyag rendesen. Ha te viszont ezt furcsállod, ettől függetlenül is van olyan, hogy egyik héten jól alszik, majd valami zavarja , hasa, valami változás benne, aminek külső jele nincs nagyon, nagyobb táplálékigény...ezért sírhat éjjel, föleg ha eszik is rendesen, akkor éhes, más baja nincs. Amugy egy 11 hetes nagyon pici még, miért ne kérhetne enni éjjel? Ezzel nincs semmi gond.
2009. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is lenne baj, h felkel éjjel, de már nem kelt fel, szépen nyugodtan aludt, egészen az oltásig.

Megkérdezem a gyerekorvost, védőnőt, hátha tudnak adni vmi jótanácsot.

Köszönöm a választ!

2009. aug. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!