Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MOST vegyek neki cumit?

MOST vegyek neki cumit?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a babám, eddig nem nagyon cumizott, talán az első két hónapban. Nem igazán kellett soha neki, de mostanában állandóan a mellemen lógna, cumizás céljából. Sokszor kéredzkedik hozzám, és mikor megkínálom, cumizik rajtam, és alszik. 7.5 hósan vegyek neki cumit?
2012. okt. 27. 09:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát úgy terveztem, hogy kb. 1 éves koráig szeretném szoptatni, tehát, ha utána nem lesz már cici, ezzel együtt cumi sem :( Most kérdés, hogy elfogadja-e majd ezt a helyzetet, vagy 1 éves korában kell majd a cumi?:) (az már hülyeség)
2012. okt. 27. 10:09
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

Köszi szépen a lepontozást!

Itt úgy tűnik, már a dolgok negatív oldalát sem lehet leírni, mert nem egyezik a többség véleményével.

Hát akkor tessék, hagyd, hogy élő cumi legyen a melled, csak aztán ne csodálkozz, ha nem fog sikerülni egy évesen a leszoktatás. Majd hónapok múlva meg azon leszel kétségbeesve, hogy hogyan szoktasd le a melleidről. Amikor majd két évesen is óránként felkel, hogy a melleiden cummogjon.

Legyél továbbra is élő cumi, nekem édes mindegy, mit teszel.

De bizonyára neked sem a legjobb ez a helyzet, ha egyáltalán felmerült benned a kérdés.

2012. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Kedves utolsó, nyugi, még agyvérzést kapsz itt nekem.

Legyél csak az élő cumija, az a lényege a mellnek, a táplálás mellett. :)

Miért ne tudná leszoktatni a mellről, sőt a legtöbb esetben a gyerek szoktatja le magát.

Én nem vennék cumit, most ilyenje van téged szeretne és tök jó, hogy ott vagy neki.

2012. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves 10:26-os aki itt idegeskedik. Nem én pontoztalak le! Már pár éve itt vagyok de én még soha le nem pontoztam senkit! Igaz fel sem. Nem szoktam ezzel foglalkozni...
2012. okt. 27. 10:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Amúgy miért gondoltad hogy én pontoztalak le??? Jól esett...
2012. okt. 27. 10:42
 16/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, kedves utolsó, emiatt igazán nem fogok agyvérzést kapni. Inkább azon, hogy már értelmesen sem lehet válaszolni, mert a szopista brigád rögtön lincshangulatba kerül, ha valaki mást merészel ajánlani, mint a melleket.

A te véleményed az, hogy az anyuka nem más, mint tejcsárda, az etetés mellett a cici legyen cumi. Az enyém meg az, hogy a mellek csak az etetést szolgálják. Nem csak azzal lehet megnyugtatni egy kisbabát, hogy mellbimbót tömködsz a szájába. (És itt nem feltétlenül csak a cumira gondolok.)

Tény, most még csecsemő a kérdező babája, de nem marad mindig az! A későbbieket is mérlegelni kell, hogy mi lesz neki a jobb. Vagy sikerül leszoktatni egy évesen, lehet sok sírás árán, vagy nem. Vagy könnyű lesz, vagy nem. Vagy megtörik az anyuka és hagyja, hogy folyton a mellén lógjon a gyereke, vagy nem. Ez számunkra nem fog kiderülni.

Azt viszont el kell ismerni, hogy vannak negatívumai is az állandó mellen lógásnak.

2012. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem is feltételeztem, hogy te pontoztál le. :)

És hidd el, igazán nem idegeskedem a te problémádon. :) Ez az egész a te magánügyed, mi itt hiába írhatunk bármit, a döntés a tied, mint ahogy a következményeket sem mi fogjuk viselni, akár jó lesz, akár nem.

2012. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8. vagyok, én pl. nem tudom, kinél az igazság, hiszen amint a hozzászólásomból látszik, mindkét oldalon álltam/állok. :-)
2012. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!