Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MOST vegyek neki cumit?

MOST vegyek neki cumit?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a babám, eddig nem nagyon cumizott, talán az első két hónapban. Nem igazán kellett soha neki, de mostanában állandóan a mellemen lógna, cumizás céljából. Sokszor kéredzkedik hozzám, és mikor megkínálom, cumizik rajtam, és alszik. 7.5 hósan vegyek neki cumit?
2012. okt. 27. 09:37
1 2
 1/18 Jégtánc ***** válasza:
Ha eddig nem kellett neki,most se fog.Szerintem nem érdemes.
2012. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek ellenérzéseid a cumi miatt, és zavar, hogy te vagy az élő cumija, szerintem egy próbát megér, max. egy cumi árát veszítheted.
2012. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mi is gondoltunk erre, most veszek neki, nemsokára meg szoktathatom le róla...
2012. okt. 27. 09:50
 4/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igazad van a leszoktatásban, bajos lehet, ha rákap. Hát akkor megfontolandó...
2012. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Jégtánc ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba,lányom nem fogadta el,ő is cicis volt nagyon ,most már tápszert kap,mert már nem elég a tej,szerencsére nincsenek elvonási tünetei:)))
2012. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem nem veszünk :))
2012. okt. 27. 09:59
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Abba is gondolj bele, hogy a cicidről, mint cumiról is le kell majd szoktatnod. Mérlegelj, melyik a jobb. A cumit elviszi a cica/nyuszi/mikulás, de a te melled mindig ott lesz. Átlag 3 éves koruk körül leszoknak a cumiról, biztos, hogy addig akarsz te lenni az élő cumija?

A cicid, mint cumi, megnyugtató számára, de majd az elesős, fogzós korszakban is az lesz. A barátnőm is ebbe a hibába esett, két évesen, ha elesett a kisfia a játszótéren, tépte a pólóját, hogy cici, mert az volt az egyetlen vigasztaló dolog a számára.

Ha úgy érzed, hogy ez neked kellemetlen, vegyél egy cumit, de ha nem az, akkor hagyd.

2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak se kellett soha. A fiam viszont hihetetlen szopóreflexszel született, szétmarcangolta volna a mellemet, ha hagyom, nála ezért vetettük be a cumit. Sajnos a leszoktatással egyelőre kudarcot vallottam, pedig már elmúlt 3 éves. Nyáron majdnem sikerült leszoktatni, de közbejött 1 hét kórház, ami nem a legalkalmasabb a szigorra. 3 hétre rá pedig oviba szoktatás, ami szintén nem a kellékek elvételének az ideje...

Bocs, hogy ideöntöttem a fentieket. :-)

2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7. Sok esetre vonatkoztatóan igazad van, de nem feltétlenül így lesz. A lányomnak is én voltam az élő cumija, de gond nélkül abbahagyta másfél éves kora körül.
2012. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Jégtánc ***** válasza:
Most lesz 9 hónapos a lányom,gond nélkül leszokott a cicizésről,ő is azzal vigasztalódott .Mindenre az kellett neki.Abszolút nem hiányzik neki,az ujját sem szopta,szopja
2012. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!