Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggy gesztenyepürével. Hány...

Meggy gesztenyepürével. Hány hónapos kortól adható?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 13:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Vhol olvastam, hogy szeretik a babák, kipróbálnám.
2012. okt. 27. 13:50
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
8 hónaptól simán,meggyet már hamarabb is
2012. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyolc.hónapos kortól szerintem mehet. Csak arra figyelj hogy a gesztenyep üre ne legyen rumaromás, mert.ahhoz még kicsi. A.sparban kapsz.rendes gesztenyepürét.
2012. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
Gesztenyét 6 hónapos kortól lehet adni, a meggyet is nyugodtan. Lehet kapni fagyasztva is natúr gesztenyepürét ami 100% gesztenye és nincs benne semmi más.
2012. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én hozzátáplálási táblázatom (Kismama újságos) szerint a meggy és a gesztenye is adható 6 hónapos kortól.

Úgyhogy ha már bevezetted őket, akkor szerintem nyugodtan.

Csak tényleg arra kell figyelni, hogy ha gesztenyepürét adsz, az ne legyen ízesített.

Én most tervezem majd bevezetni ezeket (7 hónapos Kisfiúnak), meggy van fagyasztott, a gesztenyeszezon meg most jön, veszek és megfőzöm Neki.

2012. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!