Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik éjjel és...

Gabszem kérdése:

Mennyit alszik éjjel és nappal 9 hónapos körüli babátok?

Figyelt kérdés
Mikor fektetitek este? Óraállításnál hogy fogjátok alakítani?
2012. okt. 27. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam most lesz 9 hónapos. Nappal alszik 2-3 órát, egyhuzamba, vagy kétszerre, mikor hogy. Éjjel egyszer felkel inni, amúgy reggel 5 és 6 között eszik először, mi 8 körül fekszünk le éjjel, és elég hamar el is alszik.

Én bízom benne, hogy az óraátállítás nem viseli majd meg különösebben. De az esti fürdés ugyan úgy megmarad majd 7-8 körül. max 1-2 napig nyűgi lesz, de szerintem hamar átáll. Azt hallottam, hogy nekik még könnyebben is megy, mint a felnőtteknek. Majd elválik!

2012. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napközben egyszer alszik 3 órát, este 8-kor teszem le aludni, reggel 9-kor kel. Az óraátállítást ők észre sem veszik (legalábbis nálunk). Az első gyermekemnél sem volt gond soha vele, most a kicsit sem viselte meg pl. a nyári óraátállítás.
2012. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jégtánc ***** válasza:
Napközben 2x ,délelőtt /délután.Időpont változó,attól függ reggel mikor ébred.Ma épp 1h-t aludt ,nemrég ébredt fel.Délután is 1/1,5 az átlag .Este 20h körül lefektetem,max 20:20h -ra alszik.Reggel 6/6,30h. Óraáttálításnál sehogy nem alakítom,másik két gyermekemmel sem volt sosem gond.Nagyon túl van ez az óraátállítás reagálva:) Szerény véleményem szerint.Életemben nem foglalkoztatott a dolog.Ugyanaz lesz holnap reggel is.Ha felébred felkelek vele,ha álmos lesz ,lefektetem.Nem az órát nézem:)
2012. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk óramű szerint alszik legtöbbször :) Este 8-kor fürdik, utána vacsi és alvás. Legkésőbb 3/4 9-kor alszik. Ébredés reggel 7-8 körül. Délelött 11 körül és délután 3 körül szokott aludni kb. 1-1 órát.
2012. okt. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!