Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik? Én már teljesen...

Mi történik? Én már teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos kislányom.Ő az életem.Eddig mindig én kellettem neki,ha kimentem nyöszörgött,meg jött utánam,kéreckedett oda hozzám,ha idegenek voltak,csak én kellettem neki,bújt,puszilgatott,és tegnap anyuék figyeltek rá,míg rendet tettem a szobájába,és teljesen kifordúlt magából.Én már nem kellek neki.Ellök sokszor,ha elveszem a mamájától sír nláam,nem hajlandó enni normálisan,mert állandóan nézi hol a mamája,meg a papája.Mi lett vele?Olyan rosszul esik.Már nem szeret?az apjához ugyan ugy viszonyul,mint eddig,csak hozzám nem.Egyedül este mikor nagyon álmos.Amugy édesanyámékkal élünk egy házban,de soha nem sóztam rájuk.Még fürdeni is jött velem,egyedül apucijára hagytam rá,mikor nem dolgozott ,de addig csak mig kifutottam ppisilni.Már nem szeret?Mit rontottam el???Úgy fáj,hogy ilyen velem,mert ő az életem,imádom mindennél jobban.
2009. aug. 10. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne legyél elkeseredve... nincsen semmi baj!!! :) Valószínűleg túljutott a szeparációs szorongásán és most élvezi, hogy van mamája meg papája is! Az én kisfiam is 11 hós, két hete apa szabin volt itthon, egész végig rajta csüngött, csak ő kellett neki. Most anyukám van szabin, itt van mindennap, most ő kell neki. Engem teljesen hanyagol az utóbbi időben, pedig előtte elég anyás volt. Anyukám örül neki, hogy végre már vele is elvan a gyerek, mert eddig az én fenekemben lógott állandóan, ha eltűntem a szeme elől már jött is utánam. Én nem bánom, mert tudom, hogy szeret, bár nekem is rosszul esett mikor először vettem észre, hogy apa után jobban sír mint utánam. De ha valami bántja, éhes, stb. akkor egyből én kellek. Olyan eszembe sem jutott, hogy nem szeret, te se gondolj erre! Te vagy az anyukája és amíg a fájdalmával hozzád megy, addig nincsen semmi baj! Ezt bizonyítja az is, hogy este melletted nyugszik meg! Fel a fejjel! :)


Boldog babázást!

2009. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!